SIEĆ NERDHEIM:

STREFA XBOX
XBOX ONE, XBOX SERIES X , XBOX SERIES S

RECENZJE
XBOX ONE, XBOX SERIES X , XBOX SERIES S

Gotycka pszczółka Maja dla wytrwałych. Recenzja gry Hollow Knight: Voidheart Edition

Chcesz zobaczyć, co by było, gdyby skrzyżować Pszczółkę Maję z Dark Souls? A taka oto historia niepozornego żuczka, który z mieczem rzuca się na zainfekowane insekty i odkrywa coraz mroczniejsze tajemnice antycznej krainy i własnej klątwy. Tę niezwykłą przygodę pełną widowiskowych starć i wciągającego skakania po platformach zwą Hollow Knight i jest to prawdziwe arcydzieło gatunku platformówek i metroidvanii, z którym trzeba się zapoznać.

Do świata szczurów zawitało Dark Souls. Recenzja gry Tails of Iron

Tails of Iron to ciężki, krwawy i nieoszczędzający gracza tytuł. Jeżeli poszukujecie Dark Souls w szczurzym cosplayu i 2D, dłużej nie szukajcie. Zapomniałbym, narratorem jest Geralt z Rivii!

Szukałem miłości w Czarnobylu. Recenzja gry Chernobylite

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Strefy Wykluczenia, szczególnie tych czekających na nowego S.T.A.L.K.E.R.A. Może nie ma tutaj tak dużo strzelania, ale to kawał dobrej historii.

Razputin jednak był psycho(nautą)logiem! Recenzja gry Psychonauts 2

Psychonauci wracają na rynek po szesnastu latach. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana platformówek i pokręconego humoru.

Jak okiem sięgnąć, tylko krew, pył i ropa. Recenzja gry Mad Max

Niedoceniony, niemal zapomniany. Przy tym niezwykle grywalny, odpowiednio szalony, zapewniający masę rozrywki. Czy Mad Max z 2015 roku jest egranizacją doskonałą?

Zło czai się w każdym pikselu. Recenzja gry Dungeons&Dragons: Dark Alliance

Wiele rzeczy poszło nie tak, a szkoda, bo nawet są tutaj zalążki jakieś sensownej gry. Niestety z D&D zobaczymy tu głównie elementy licencji, a budżet został wypalony chyba na promocyjną animację i poemat, który czytał Benedict Cumberbacht. Jeśli pamiętacie okropny trailer do tej gry, to w środku zobaczycie niewiele poprawy od tamtego czasu. A kiedy jest tak źle, że brakuje słów, pozostaje recenzować grę na inne, kreatywne sposoby.

Opowieść grozy w starym stylu. Recenzja gry Song of Horror

Ostatnie lata to gorący czas dla fanów horroru, bowiem ci nie mogą narzekać na brak pozycji z tego gatunku. Twórcy mainstreamowi upodobali sobie przede...

ZA FRIKO
DARMOWE GRY XBOX

ZOBACZ TAKŻE:
DARMOWE GRY XBOX

SORTOWANE PO OCENIE ⇢