SIEĆ NERDHEIM:

STREFA PC GAMING
GRY PC, GRY KOMUPTEROWE

RECENZJE
GRY PC

Gotycka pszczółka Maja dla wytrwałych. Recenzja gry Hollow Knight: Voidheart Edition

Chcesz zobaczyć, co by było, gdyby skrzyżować Pszczółkę Maję z Dark Souls? A taka oto historia niepozornego żuczka, który z mieczem rzuca się na zainfekowane insekty i odkrywa coraz mroczniejsze tajemnice antycznej krainy i własnej klątwy. Tę niezwykłą przygodę pełną widowiskowych starć i wciągającego skakania po platformach zwą Hollow Knight i jest to prawdziwe arcydzieło gatunku platformówek i metroidvanii, z którym trzeba się zapoznać.

Warsaw City da się lubić. Recenzja gry Gamedec

Saga pióra Marcina Przybyłka doczekała się przeniesienia do wirtualnego świata i zabiera nas do… wirtualnych światów w futurystycznej Warszawie, gdzie wcielamy się w specjalistę od rozwiązywania przestępstw w grach-symulacjach: Gamedeca. Od Anshar Studios otrzymujemy porządny (acz krótki) tytuł RPG oparty o narrację, główkowanie i niejednoznaczne wybory, wykreowany w jednym z oryginalniejszych polskich uniwersów sci-fi.

Dzwonił rok 2000, chce ten tytuł z powrotem. Recenzja gry Zniw Adventure

Szukałem w głowie pomysłu na godne rozpoczęcie tego tekstu. Czegoś, co od pierwszej chwili wzbudzi ciekawość i zachęci do dalszej lektury. Po krótkim namyśle...

Nie ma czasu na wyjaśnienia. Mamy paczki do dostarczenia! Recenzja gry Lake

Ktoś zamawiał symulator listonoszki? Nikt? Nawet jeżeli nie marzyliście o tego typu produkcji, to warto dać szansę grze Lake. Dlaczego? Tego dowiecie się z poniższej recenzji.

Gdyby klasyczny Fallout powstał dzisiaj. Recenzja gry Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG

Zastanawialiście się kiedyś jak mogłaby wyglądać kontynuacja serii Fallout, gdyby Bethesda nie przeniosła jej do świata 3D? Już nie musicie. Encased ocieka falloutowością z każdej strony.

Do świata szczurów zawitało Dark Souls. Recenzja gry Tails of Iron

Tails of Iron to ciężki, krwawy i nieoszczędzający gracza tytuł. Jeżeli poszukujecie Dark Souls w szczurzym cosplayu i 2D, dłużej nie szukajcie. Zapomniałbym, narratorem jest Geralt z Rivii!

Jak okiem sięgnąć, tylko krew, pył i ropa. Recenzja gry Mad Max

Niedoceniony, niemal zapomniany. Przy tym niezwykle grywalny, odpowiednio szalony, zapewniający masę rozrywki. Czy Mad Max z 2015 roku jest egranizacją doskonałą?

Zło czai się w każdym pikselu. Recenzja gry Dungeons&Dragons: Dark Alliance

Wiele rzeczy poszło nie tak, a szkoda, bo nawet są tutaj zalążki jakieś sensownej gry. Niestety z D&D zobaczymy tu głównie elementy licencji, a budżet został wypalony chyba na promocyjną animację i poemat, który czytał Benedict Cumberbacht. Jeśli pamiętacie okropny trailer do tej gry, to w środku zobaczycie niewiele poprawy od tamtego czasu. A kiedy jest tak źle, że brakuje słów, pozostaje recenzować grę na inne, kreatywne sposoby.

ZA FRIKO
DARMOWE GRY PC

ZOBACZ TAKŻE:

SORTOWANE PO OCENIE ⇢