SIEĆ NERDHEIM:

STREFA PLAYSTATION
PLAYSTATION 4, PLAYSTATION 5

RECENZJE
PLAYSTATION 4, PLAYSTATION 5

Do świata szczurów zawitało Dark Souls. Recenzja gry Tails of Iron

Tails of Iron to ciężki, krwawy i nieoszczędzający gracza tytuł. Jeżeli poszukujecie Dark Souls w szczurzym cosplayu i 2D, dłużej nie szukajcie. Zapomniałbym, narratorem jest Geralt z Rivii!

W morderczym zapętleniu. Recenzja gry Deathloop

Kiedy w lipcu tego roku pisałem recenzję gry Returnal od studia Housemarque, poświęciłem część przygotowanego tekstu na opowiedzenie o wpływie filmu Dzień Świstaka na...

Szukałem miłości w Czarnobylu. Recenzja gry Chernobylite

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Strefy Wykluczenia, szczególnie tych czekających na nowego S.T.A.L.K.E.R.A. Może nie ma tutaj tak dużo strzelania, ale to kawał dobrej historii.

Razputin jednak był psycho(nautą)logiem! Recenzja gry Psychonauts 2

Psychonauci wracają na rynek po szesnastu latach. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana platformówek i pokręconego humoru.

Jak okiem sięgnąć, tylko krew, pył i ropa. Recenzja gry Mad Max

Niedoceniony, niemal zapomniany. Przy tym niezwykle grywalny, odpowiednio szalony, zapewniający masę rozrywki. Czy Mad Max z 2015 roku jest egranizacją doskonałą?

Zło czai się w każdym pikselu. Recenzja gry Dungeons&Dragons: Dark Alliance

Wiele rzeczy poszło nie tak, a szkoda, bo nawet są tutaj zalążki jakieś sensownej gry. Niestety z D&D zobaczymy tu głównie elementy licencji, a budżet został wypalony chyba na promocyjną animację i poemat, który czytał Benedict Cumberbacht. Jeśli pamiętacie okropny trailer do tej gry, to w środku zobaczycie niewiele poprawy od tamtego czasu. A kiedy jest tak źle, że brakuje słów, pozostaje recenzować grę na inne, kreatywne sposoby.

Podsumowanie PS5 PlayStation Showcase 2021 – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

Za nami PlayStation Showcase 2021. Zobaczcie jakie tytuły już wkrótce pojawią się na konsole PS4, PS5 (i nie tylko). Czy pokaz ten okazał się...

ZA FRIKO
DARMOWE GRY PLAYSTATION

ZOBACZ TAKŻE:

SORTOWANE PO OCENIE ⇢