Więcej

  Portal Nerdheim zrzesza wielu autorów lubiących pisać na temat gier (planszowych, wideo, innych), komiksów, książek, artbooków oraz szeroko rozumianej popkultury. Jeśli interesuje Cię tematyka naszego portalu i chciał(a)byś do nas dołączyć, gorąco zapraszamy do kontaktu:

  Zapewniamy:

  • dostęp do recenzowanych materiałów (także tych przedpremierowych) – materiały te wysyłane są do nas w formie cyfrowej lub papierowej przez wydawnictwa współpracujące z portalem (patrz zakładka „Współpraca”)
  • miłą atmosferę współpracy w świetnie rozwijającym się zespole
  • korektę tekstów przed publikacją
  • pełne wsparcie i pomoc wszystkich członków ekipy

  Oczekujemy:

  • minimum 2 tekstów w miesiącu – produkt wybrany przez siebie lub zaproponowany przez współpracujące z nami wydawnictwa
  • przyzwoitych tekstów z zachowaniem zasad poprawnej polszczyzny
  • pełnego luzu i chęci współpracy

  FAQ

  Ile mam czasu na nadesłanie tekstów próbnych?
  Nie ma określonego czasu – ważne, by były gotowe do naszej oceny. Prosimy tylko o informacje na mailu bądź na Facebooku, że ktoś jest zainteresowany naborem i przygotowuje materiały.

  Czy płacicie za pisanie tekstów?
  Niestety obecnie portal nie zarabia regularnie – kwestie finansowe uzależnione są od liczby artykułów sponsorowanych bądź płatnych zleceń, które przyjmujemy od naszych partnerów lub firm zewnętrznych.

  Gdzie przesłać testy próbne?
  Testy próbne proszę przesyłać na nasz adres mailowy podany na górze artykułu. Prosimy, aby w tytule wiadomości wpisać  „[Nabór]”

  Czy wszystkie teksty trzeba wysłać na raz, czy można pojedynczo?
  Nie ma konieczności wysyłania wszystkiego na raz - można wysłać każdy tekst osobno. Proszę tylko pamiętać, by wszystkie teksty wysyłać z tego samego adresu mailowego i zaznaczyć w wiadomości, który to tekst.

  Co, jeśli nie zawsze jestem w stanie napisać te dwa teksty miesięcznie?
  W zasadzie to nic. Dla nas liczy się jakość pisanych tekstów, nie ich ilość. Jeśli nie dasz rady napisać wymaganej ilości tekstów, po prostu dajesz o tym znać.

  Jak długie powinny być teksty?
  Nie krótsze niż jedna strona w Wordzie (TNR 12, 1.5). To absolutne minimum, kiedy naprawdę nie ma o czym pisać. I, nie oszukujmy się, to nie jest dużo. Z doświadczenia wiemy, że czasem jest wręcz odwrotnie i recenzja potrafi się zmienić w dłuższy felieton.