SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj książkę Bercik i niuniuch

Wspólnie z wydawnictwem Afera przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs na nerdheimie, w którym nagrodą główną jest egzemplarz książki Bercik i niuniuch. Zadanie konkursowe jest jak zwykle bardzo proste: w komentarzu pod tym postem napiszcie Jaka książka/film/komiks przyniosły Wam (niezależnie w jakim wieku) potrzebne 'działanie terapeutyczne’?”. Wśród komentarzy wylosujemy zwycięzcę, do którego powędruje opisana powyżej nagroda. Konkurs trwać będzie od 15 maja do 25 maja 2021 r. (włącznie). Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i pamiętajcie, by przed wysłaniem swojego zgłoszenia koniecznie zapoznać się z poniższym regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: Wydawnictwo Afera oraz serwis Nerdheim.pl.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji serwisu Nerdheim.pl oraz pracownicy wydawnictwa Afera.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 15 maja 2021 r. i trwać będzie do 25 maja 2021 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 25 maja 2021 r.. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: Jaka książka/film/komiks przyniosły Wam(niezależnie w jakim wieku) potrzebne 'działanie terapeutyczne’?”
 2. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, wyłoniona spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 maja 2021 r. na łamach portalu nerdheim.pl.
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki Bercik i niuniuch
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu i wysyłki nagrody.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Dagmara
Dagmara
3 lat temu

Działanie terapeutycznie niezaprzeczalnie przynosiła mi, ale również przynosi lektura „Małego księcia”. Traktuję tą książkę jako drogowskaz tego jak żyć. Ona ewoluowała razem ze mną ponieważ wraz z wiekiem zmieniała się moja perspektywa patrzenia na nią.
Pierwszy raz zetknęłam się z nią jako dziecko będące na granicy początku dojrzewania, a więc w okresie kiedy bardzo mocno odczuwałam brak zrozumienia ze strony rodziców. To co zobaczyłam w książce to obraz tego, że to dorośli potrzebują zobaczyć to co my dzieci widzimy i pojmujemy w prostocie, a oni utracili tą umiejętność budując barierę między dzieckiem w sobie. Wtedy naprawdę widziałam słonia połkniętego przez węża.
Potem przez lata książka przypominała mi o wartościach, które jako dziecko naturalnie przyjmowałam, o odpowiedzialności i o tym bym małą siebie, która wciąż mieszak we mnie otoczyła opieką i żyła w zgodzie z nią.
Czując się samotna wyruszałam w podróż z Małym Księciem nawet jako już dorosła i na nowo odnajdywałam siebie i to co jest ważne w życiu.
Kiedy bałam się miłości poprosiłam by mnie oswojono jak lis w tej powieści.
Książka wiele mnie nauczyła i cały czas jest na szczycie najważniejszych lektur.

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki