SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj komiks Bler: Generator Czerni

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w nowym konkursie na Nerdheimie. Tym razem do wygrania są dwa egzemplarze komiksu Bler. Tom 8. Generator Czerni. Zadanie konkursowe jest proste „Superbohater lub Superbohaterka w Twoim mieście. Opisz jakie powinien lub powinna mieć moce.” Na zgłoszenia czekamy do 12. grudnia 2021 (włącznie).

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest serwis Nerdheim.pl.
 2. Sponsorem konkursu jest Rafał Szłapa – autor komiksów z serii Bler
 3. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 4. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji serwisu Nerdheim.pl
 5. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Sponsora.
 6. Konkurs rozpoczyna się 29. listopada 2021 r. i trwać będzie do 12. grudnia 2021 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 29. listopada 2021 r.. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: „Superbohater lub Superbohaterka w Twoim mieście. Opisz jakie powinien lub powinna mieć moce”
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 15. grudnia 2021 r. na łamach portalu nerdheim.pl.
 5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze komiksu Bler. Tom 8. Generator Czerni
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu przez Organizatora.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu i wysyłki nagrody.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Dominik
Dominik
2 lat temu

Superbohater (lub superbohaterka) w Kołobrzegu powinien mieć moc stwarzania miejsc parkingowych lub garaży wielopoziomowych, usuwania pieszych ze ścieżek rowerowych oraz rowerzystów ze ścieżek (i przejść) dla pieszych, moc dezintegracji wszechobecnych psich kup z piasku na plaży i trawników oraz ptasich kup z samochodów a pijanych turystów wchodzących do morza superbohater (lub superbohaterka) mógłby po prostu lać po Gluteus Maximus

Łukasz
Łukasz
Reply to  Dominik
2 lat temu

Dorzuciłbym jeszcze wyłapywanie nieuczciwych właścicieli smażalni, gdzie zamiast zakupionego halibuta podają dorsza (leżącego nota bene pół roku w zamrażalce). 🙂

Piotr
Piotr
2 lat temu

Jako, że w świecie superherosów jest już zatrzęsienie supermocy, w wielu odmianach i konfiguracjach, a każda budzi słuszne pragnienie jej posiadania (o ile łatwiej byłoby wszędzie zdążyć biegając z prędkością ponaddźwiękową jak Flash albo dolecieć dokądkolwiek niczym Superman nie martwiąc się o stanie w korkach), ciężko jednoznacznie zdecydować się na wybór jednej z nich. Na pewno czymś osobliwym byłaby umiejętność spowalniania czasu i to maksymalnie, na najwyższych (czyli na najniższych) obrotach – wyobraźmy sobie sytuację, gdy pod Stadionem Miejskim wypełnionym po brzegi kibicami zjawia się podejrzany typ z ładunkami wybuchowymi, jego palec zbliża się do detonatora i… nagle czas zamiera. Coś co miało być niespełna sekundowym ruchem, ciągnie się przeszło dobę, ludzie w tym czasie nawet nie zdążą mrugnąć okiem, a ja, czyli Slowman podbiegam w tym czasie do jegomościa, wykręcam mu palec, odpinam pas z ładunkiem, zamawiam samolot do Afganistanu, odbieram garnitur z pralni w drodze na lotnisko, przeglądam nerdheim.pl, robię przesiadkę w Dubaju zahaczając o kasyno Dubai World, a następnie ukrywam bombę w jednej z tysiąca afgańskich jaskiń, po czym wracam pod Stadion i dopijam niedokończone wcześniej piwko. Terrorystę przekazuję krążącemu w pobliżu patrolowi Straży Miejskiej, co skutecznie odwróci mundurowych od pisania mandatów za złe parkowanie. A potem czas start, rzeczywistość rusza na nowo, zegary biegną normalnie, zaś telewizja może odtrąbić kolejny sukces polskiego superbohatera, jak zwykle zresztą.

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki