SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj puzzle od Ravensburger

Wspólnie z producentem puzzli, firmą Ravensburger przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs z nagrodami. Do wygrania puzzle Ravensburger 759 elementów oraz 369 elementów. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu w dowolnej formie „Jak spędzacie zimowe wieczory?”. Konkurs trwa do 19. grudnia. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest serwis Nerdheim.pl.
 2. Sponsorem konkursu jest producent puzzli Ravensburger.
 3. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 4. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji serwisu Nerdheim.pl
 5. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Sponsora.
 6. Konkurs rozpoczyna się 7. grudnia 2021 r. i trwać będzie do 19. grudnia 2021 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 19. grudnia 2021 r.. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: „Jak spędzacie zimowe wieczory?”. Forma odpowiedzi może być dowolna – tekstowa, graficzna lub inna.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną dwie osoby, wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 22. grudnia 2021 r. na łamach portalu nerdheim.pl.
 5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze puzzli od Ravernsburger. Powyżej przedstawiamy zdjęcia obu egzemplarzy.
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu przez Organizatora.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu i wysyłki nagrody.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Renata
Renata
2 lat temu

O tej porze roku uwielbiam czytać książki o zimowej tematyce, chętnie przenoszę się na Syberię, Alaskę lub w polskie góry. Ale moją właściwą odpowiedzią na pytanie konkursowe jest wiersz (- podobieństwo do haiku jest zamierzone). 🙂

Czytam książkę
I otulona ciepłym kocem,
Przemarzam do szpiku kości.

Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu

Spędzam zimowe wieczory przesypiając je pod kołdrą, napojony gorącym kakao. 😀

Maciek
Maciek
2 lat temu

Zimowe wieczory spędzam zawsze z rodziną. Z racji tego, że za młodu sam lubiłem grać w gry planszowe, układać puzzle i bawić się klockami (choć kiedyś u mnie w domu, były trochę w wersji budżetowej, takie z bazaru od „Ruskich”, lego nie widziałem na oczy), to teraz ten nałóg przeniosłem na dzieci, i razem z Nimi układamy puzzle, klocki oraz gramy w gry planszowe szeroko pojętej maści, od klasyków jak chińćzyk, poprzez Eurobiznesy, Monopole a na strategiach typu Catan kończąc. W końcu, pod przykrywką, „że niby dzieci chcą” mogę nadrobić to, czego nie miałem za dziecka.

…Nie ukrywam, tak jak dzieciom, mnie również to sprawia przyjemność.

VegLucy
VegLucy
2 lat temu

Zimowe wieczory nie muszą być nudne. Kiedy pogoda nie dopisuje, a pandemii końca nie widać, gramy w planszówki. Nasze dzieci to uwielbiają. Z początku, gdy ogłoszono alert, aby zostać w domu, byliśmy z mężem przerażeni. Z perspektywy czasu wiemy jednak, że nie byliśmy na to po prostu przygotowani i dlatego obawialiśmy się tak bardzo. Potrzebowaliśmy czasu, by na nowo nauczyć się organizować swój czas oraz czas naszych dzieci. Dodajmy do tego gorące kakao i mamy przepis na zimowe wieczory wprost idealny!

Eliza
Eliza
2 lat temu

Mój 6latek uwielbia gry i puzzle 🙂 mamo pomożesz? Dzieki wspólnemu działaniu przetrwamy do wiosny 🙂

Patrycja
Patrycja
2 lat temu

 „Jak spędzacie zimowe wieczory?” Ja razem z moimi synkami: Nikodemem i Ignacym zawsze znajdujemy fajne i ciekawe sposoby na spędzanie zimowych wieczorów. Zimowe wieczory są bardzo długie, ale nam to wcale nie przeszkadza. Jesteśmy szczęśliwi, że ,możemy spędzać ten czas razem. Do towarzystwa wcale nie potrzebny nam telewizor czy komputer. Wystarczą nam wspólne rozmowy, gry planszowe, książki, kredki i blok. Każdy wieczór staramy się urozmaicać, aby nie było nudno. Jednego wieczoru czytamy wspólnie książki. Synkowie szczególnie uwielbiają baśnie. W jednej chwili stajemy się częścią magicznego świata. Kolejnego wieczoru robimy sobie wieczór z planszówkami. Lubimy grać w chińczyka, warcaby i domino. Jest wtedy dużo śmiechu i radości, czasem złość… Każdy z synków chce wygrać. Często podczas długich zimowych wieczorów rysujemy kredkami, malujemy farbami i robimy wydzieranki z kolorowego papieru. Zdarza się, że po intensywnym dniu nie mamy ochoty na planszówki, czytanie i rysowanie. Leżymy wtedy na łóżku i rozmawiamy o tym co nas spotkało w ciągu dnia, o marzeniach, o tym co było na obiad w przedszkolu, co nas zezłościło, co nas ucieszyło. Nasze długie zimowe wieczory nigdy nie są nudne. Są piękne i każdy z nich jest inny, wyjątkowy.

Mateusz
Mateusz
2 lat temu

W moim przypadku konkurs bardzo dopasowany do sposobów w jakie najczęściej spędzam długie, zimowe wieczory. Klasyczna muzyka (obecnie świąteczna) w tle, ciepły napój w ręce i koc na plecach.
A to wszystko nad stołem z puzzlami w otoczeniu bliskich osób:)

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Jak zimowy wieczór to koniecznie odpalona świeczka, wciągający podcast w tle i ogrom papierowych paseczków. Quilling to technika zwijania wąskich pasków i układania z nich przeróżnych kompozycji, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dla mnie to dobry sposób na relaks, odmóżdżenie i odcięcie się od wszystkich stresujących myśli. Poniżej efekt pracy kilku wieczorów 🙂

Last edited 2 lat temu by Agnieszka
Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Jak zimowy wieczór to koniecznie odpalona świeczka, wciągający podcast w tle i ogrom papierowych paseczków. Quilling to technika zwijania wąskich pasków i układania z nich przeróżnych kompozycji, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dla mnie to dobry sposób na relaks, odmóżdżenie i odcięcie się od wszystkich stresujących myśli. Poniżej efekt pracy kilku wieczorów 🙂

the one.jpg
Kasik_O
Kasik_O
2 lat temu

Pomimo, że na dworze robi się smutno, szaro i dni robią się coraz krótsze, to w naszym domu w zimowe wieczory nadal trwa piękne lato, słoneczna jesień i miła atmosfera oraz niepowtarzalny zapach… Bo kiedy ogrzewamy się w cieple kominka, a na stole stoją kubki z gorącą herbatą z sokiem malinowym, jego zapach przywołuje najwspanialsze wspomnienia lata. Nie da się ukryć, że takie wieczorne spędzanie czasu całą rodziną w cieplutkim domu ma też dobrą stronę, bo jest więcej czasu na wspólną zabawę z dziećmi, czytanie książek, robótki kreatywne, gry planszowe, oglądanie bajek, rysowanie, malowanie czy układanie puzzli, co jest doskonałą alternatywą dla „technologicznych” pożeraczy czasu, z którymi staramy się cały czas walczyć. W przerwach pomiędzy jedną, a drugą zabawą jest czas, aby zanurzyć się w kalejdoskopie kolorowych majestatycznie włożonych do wazonu zebranych i zasuszonych przez dzieci jesiennych liści i w aromacie leżących owoców na tacy, które w miarę apetytu można podjadać. Jest cicho, błogo, przyjaźnie, a wszystkich zaczyna uwodzić aromat jabłek, śliwek, gruszek i wysuszonego po lecie, otulonego żywicą drewna leżącego tuż przy kominku. I ten zapach pyszności dochodzący z kuchni, kiedy wieczorem zabieram się za pieczenie szarlotki z polskich jabłek i unoszący się aromat cynamonu (obłędny) – od razu dwukrotnie poprawia się atmosfera i nasz zimowy, wieczorny nastrój jest bezcenny!
Jesteśmy czteroosobową rodziną, bardzo lubimy takie właśnie spędzanie czasu, bo każde z tych zajęć dostarcza nam mnóstwo emocji, a dodatkowo dynamiczne gry czy zręcznościowe też trochę ruchu, gdzie możemy stracić odrobinę energii, bo przy nich nie da się spokojnie siedzieć w miejscu i czekać na końcowy finał, ale trzeba wytężyć umysł czy troszkę się poruszać wokół stołu. Takie zajęcia potrafią rozruszać ludzi w każdym wieku, zarówno fizycznie, jak i umysłowo, również dziadków naszych dzieci, którzy podczas odwiedzin chętnie biorą udział w zabawach z wnukami i pewnie przypominają sobie jak kiedyś wyglądały ich zabawy, np. w kapsle, cymbergaja czy teraz zapomniane kółko i krzyżyk… Zresztą każda gra, książka, układanka, klocki potrafią dostarczyć mnóstwo zabawy i dobrych emocji i dlatego chcielibyśmy zostać jednym ze zwycięzców w tym konkursie, bo jak na razie mamy posuchę w nowych puzzlach i jak dotąd nie mamy też żadnych w swojej kolekcji z firmy Ravensburger. 

Karolowo
Karolowo
2 lat temu

Jeszcze tak niedawno jesiennej Pani nikt nie szczędził zachwytów, potem listopad rozebrał drzewa z szat, a teraz przed nami zima i na dworze robi się zimno, smutno i szaro, za chwilę sypnie śniegiem, dni są coraz krótsze i szybko zapada zmrok, a ja mimo wszystko cieszę się z takich zimowych wieczorów, bo bez wyrzutów sumienia kiedy dzieci już pójdą spać, mogę zagrzebać się w koc i nadrabiać zaległości filmowe, czytać książki do północy czy rozmawiać z mężem, który potrafi słuchać, interesuje się moimi problemami, umie mnie rozśmieszyć i trudno się z nim nudzić. Podobnie jak ja kocha filmy, książki, rozmowy, gry planszowe i… można z nim dobrze spędzać czas, żyć, a wieczorem razem iść do łóżka i zapominać o trudach dnia codziennego. I tak zwyczajnie odetchnąć! To jest taki mój ulubiony, wieczorny zimowy czas, kiedy siedzimy w wygodnych fotelach, w ręku z wielkimi kubkiem aromatycznej herbaty z miodem i cytryną, którą możemy pić o każdej porze roku, ale zimą wyjątkowo nam smakuje i dodatkowo ociepla dłonie. I wtedy automatycznie zachodzi we mnie pozytywna zmiana, wypełnia mnie pozytywna energia, moje serce przepełnione jest miłością, nadzieją i wiarą. Ta wszechobecna magia gorącej herbaty, ciepłego koca i kominka z buzującym ogniem działa na mnie jak kojący plaster, który daje mi błogie momenty spokoju, relaksu i odprężenia oraz pozwala chociaż na moment zapominać o otaczającej mnie szarej rzeczywistości – pracy, wspinaniu się po szczeblach kariery, nadgodzinach czy nieustannej pogoni za pieniędzmi, to wszystko schodzi gdzieś na dalszy plan. Ważniejsze zaczyna być co jest tu i teraz: ja, moja rodzina, dzieci, z którymi mogę bawić się bez końca zanim sen ich nie zmorzy i wtedy czytamy bajki, układamy klocki, gramy w planszówki, w kalambury, rysujemy i malujemy. I to jest właśnie najpiękniejsze w spędzaniu wieczorów o tej porze roku. To taki mój czas!

Dominika
Dominika
2 lat temu

Najmilsze wspomnienia z mojego dzieciństwa dotyczą właśnie zimowych wieczorów, które wraz z rodzicami i rodzeństwem spędzaliśmy we wspólnym gronie na grze w chińczyka, warcaby, młynek i układaniu puzzli a przy tym do woli zajadaliśmy się pączkami przyrządzanymi przez babcię. Te chwile spędzone razem,zapachy ciasta,ciepło bijące z pieca kaflowego i nasze rozrywki pośród gwaru wzajemnych rozmów naprawdę bardzo scalały rodzinę i zacieśniały więzy,dlatego wiem jak ważne jest spędzanie wolnego czasu razem. Teraz gdy jestem mamą staram się,aby nasze popołudnia nie wiały nudą i zapewniam synkowi wiele zabaw i rozrywek w których wspólnie możemy uczestniczyć jak: składanie klocków Lego,czytanie książek,kreatywne zabawy plastyczne, układanie puzzli i granie w planszówki,które mój synek wprost uwielbia.  W okresie przedświątecznym piszemy list do Świętego Mikołaja,tworzymy dekoracje i kartki świąteczne a także pieczemy pierniczki. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem co do spędzania czasu jest nasza wyobraźnia, a warto spędzać czas razem,nie tylko po to aby zapewnić dziecku miłą rozrywkę ale też niezapomniane i wiecznie żywe wspomnienia.  

Last edited 2 lat temu by Dominika
Magda J
Magda J
2 lat temu

Zimowe wieczory często w domu spędzamy,
wtedy ogrom zabaw sobie wymyślamy.
W ruch idą kredki,mazaki, farby
zakopujemy w poduchach skarby,
z koców powstają wielkie namioty
z budowlą z klocków mamy roboty,
książki szelestem kartek informują
że małe rączki lekturę wertują
Uśmiech na naszych twarzach wciąż gości
Zabawa w domu sprawia ogrom radości 🙂

20211104_185556(1).jpg
MonikaS
MonikaS
2 lat temu

Mój sprawdzony przepis na zimowe wieczory to: muzyka, herbata i KSIĄŻKI!!! ❤ ❤ ❤
Nastrojowa muzyka, w dłoni filiżanka herbaty – oto moje ulubione klimaty!
Łyk aromatycznego naparu – skutecznie odcina mnie od codziennego gwaru.
Sięgam wtedy po nowości książkowe – by zaczarować trochę długie wieczory zimowe…
Zalety dobrej lektury znane są przez wszystkie kultury,
Oddaję się czytaniu bez poczucia winy – książka odkrywa przede mną nieznane krainy!
W odległej Australii mogę posurfować na wysokiej fali, albo powiedzieć „hello” do misia Koali.
Przewracam stronę, puszczam wodze fantazji – i nagle przenoszę się do bajkowej Azji,
Albo dosiadam wielbłąda, co pustynne burze ogląda…
Każda karta książki inna historię chowa – a czytanie relaksuje, odpręża i sprawia, że każda chwila oczekiwania na wiosnę jest po prostu wyjątkowa!

Anna
Anna
2 lat temu

Moje ulubione wieczory to spotkania z przyjaciółmi i przede wszystkim zabawa przy kominku oraz muzyce, zazwyczaj dwa wchodzą na tapetę – tańce lub karaoke. Uwielbiamy tańczyć razem, bo większość z nas trenuje taniec towarzyski, tango argentyńskie bądź tańce latino. Organizujemy sobie pokazy bądź wspólnie uczymy się nowych kroków. Och, jak ja to ubóstwiam! Za to zdecydowanie więcej śmiechu jest przy karaoke, a i doceniamy wtedy fakt, że mieszkamy w domu, a nie w bloku Nieco rzadziej, ale czasem jednak zdarza się okazja, by te wieczory spędzić w innym otoczeniu, bo również pasjonują nas podróże małe i duże. Wtedy często również dołączają planszówki czy kalambury, gdzie możemy wykazać się naprawdę wybujałą fantazją jak i wybujałym ciałem 😀

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki