SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj książkę Ciemna strona od wydawnictwa Afera

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Afera przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs na Nerdheimie. Do wygrania są dwa egzemplarze książki Ciemna strona. Zadanie konkursowe opisuje poniższy akapit:

Wczujcie się w klimat Ciemnej strony i w komentarzu pod postem na naszym Instagramie (LINK TUTAJ) wytłumaczcie nam, jak wyglądałby wasz pałac pamięci i gdzie by się znalazł. Najbardziej barwny i kreatywny komentarz wygrywa!

Na zgłoszenia czekamy do 3. kwietnia. Zapraszamy do wzięcia udziału.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem konkursu jest serwis Nerdheim.pl.
 2. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Afera.
 3. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 4. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji serwisu Nerdheim.pl
 5. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Sponsora.
 6. Konkurs rozpoczyna się 20. marca 2023 r. i trwać będzie do 3. kwietnia 2023 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 3. kwietnia 2023 r. prześle w komentarzu pod podlinkowanym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: „Jak wyglądałby wasz pałac pamięci i gdzie by się znalazł?”.
 2. Zwycięzcą konkursu zostaną dwie osoby wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 8. kwietnia 2023 r. na łamach portalu nerdheim.pl oraz na naszym profilu Instagram.
 5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pomocą prywatnej wiadomości na profilu Instagram.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz książki Ciemna strona.
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu przez Sponsora konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu i wysyłki nagrody.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Rafał "yaiez" Piernikowski
Rafał "yaiez" Piernikowski
Piszę o głupotach od kiedy tylko nauczyłem się, jak wyglądają literki. Od fanowskiego systemu RPG w czasach podstawówki i opowiadań w ramach lore uniwersum Warcrafta przeszedłem do kulturowej grafomanii. Od lat prowadzę bloga muzycznego Nieregularnie Relacjonowana Temperatura Hałasu, tylko troszkę krócej działam w redakcji Nerdheim. Jako anglista z wykształcenia język traktuję swobodnie, dopóki spełnia swoją funkcję użytkową, co jest zręcznym usprawiedliwieniem mojego nieposzanowania podstawowych zasad. Zawodowo zajmuję się ubezpieczeniami na rynek USA. Prywatnie katuję skrzeczącą muzykę, tony komiksów (Ameryka, Japonia, Europa w tej kolejności), gry video, planszóweczki i składam modele japońskich robotów.
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki