SIEĆ NERDHEIM:

[WYNIKI KONKURSU] Wygraj książkę Ciemna strona od wydawnictwa Afera

Czas na zakończenie konkursu, w którym do wygrania były 2 egzemplarze książki Ciemna strona od wydawnictwa Afera. Przypomnijmy, że zadaniem konkursowym było przygotowanie kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Jak wyglądałby wasz pałac pamięci i gdzie by się znalazł„. Poniżej prezentujemy 2 zwycięskie odpowiedzi.

Pałac Pamięci to Ogród Sąsiadów mojej Babci. Położony w centrum miasta , ale mało kto o nim wiedział . Właściciele jednak często zapraszali małą Kasię z warkoczami do swojego Królestwa , do białej altany gdzie Pan i Pani J. siedzieli dostojnie w letnie dni. Byli to ludzie z pokolenia przedwojennego , spokojni , dystyngowani , ciepli. Dla mnie Właściciele ogrodu. Panowały tam kolory kwiatów i cisza. Nie potrzebowałam zabaw , biegania. Patrzyłam na ten inny świat w środku miasta. Pamietam pomalowaną na biało okrągła fontannę obrośnietą konwaliami i cynkowe konweki wokół niej. Ktoś pewnie dbał o ogród. Dla dziewczynki z bloków był to obraz , który śnił się po nocach i śni się do dzisiaj. Często żałuję ,że nie umiem tego namalować chociaż to widzę. Mogę o tym Wam napisać i to też jest dla mnie powrót do …no właśnie . Gdzie Ja wtedy byłam ? Czy były to drewniane drzwi do ogrodu czy może jakaś szczelina ? Tego nie wiem ,nie pamiętam …. K

michalska_ka102

Mój pałac pamięci znajduje się na wysokiej górze, gęsto porośniętej drzewami. Zawsze panuje tam noc, a na szczycie obok miejsca, gdzie siedzę znajduje się super projektor. Jego światło jest skierowane na niebo, które jest pełne gwiazd, ale mimo to dosyć wyraźnie widać moje ulubione momenty – obrazy, które przelatują mi przed oczami. Nigdy nie oglądam tych wydarzeń sama, ponieważ towarzyszą mi dźwięki lasu, stanowiące swoistą oprawę muzyczną dla wybranych wspomnień.

raven.anda

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez wiadomość na instagramie. Prosimy o zamieszczenie w odpowiedzi adresu do wysyłki nagrody.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki