SIEĆ NERDHEIM:

Urodzony w 1976 roku w Bielsko-Białej. Absolwent tamtejszego Liceum Sztuk Plastycznych, a następnie wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Publikował komiksy i ilustracje m.in. w: "Arenie Komiks", "Nowej Fantastyce", "Przekroju", "Gazecie Wyborczej".
W 2006 ukazała się antologia jego komiksów pt. "Pozdrowienia z Interstrefy", w tym samym roku opublikował swoją pracę w amerykańskiej antologii "Hope".

Jesień 1998. Młody mężczyzna przemierza boczne drogi województwa małopolskiego. Wraca z podróży służbowej. Od domu dzieli go już niewiele. Jednak nie będzie mu dane spokojnie dotrzeć do celu…

Gdy budzi się na szpitalnym łóżku, jest superbohaterem w komiksowym stylu, obdarzonym nadludzkimi umiejętnościami. Jaka jest prawda? Czy Bler to jedynie wynik eksperymentu, któremu został poddany bohater? A może rzeczywiście zawsze był człowiekiem o nadprzyrodzonych zdolnościach, pomagającym bliźnim w potrzebie i jedynie ma zaburzenia pamięci?

Poznaj ekscytujące przygody krakowskiego superbohatera! Odkryj smak poprawiania rzeczywistości, a także cenę jaką trzeba za to zapłacić!

Zbiórka na Bler: Generator Czerni na Wspieram.to

"Bler" to komiks superbohaterski z elementami opowieści obyczajowej i horroru. Historia, która docelowo ma zamknąć się w dziesięciu tomach, doczekała się już siedmiu odsłon. Nadchodzi kolejna część - "Bler: Generator Czerni"!

Na portalu Wspieram.to trwa właśnie akcja mająca na celu zebranie funduszy na wydanie ósmego tomu z serii Bler. Cel coraz bliżej - zapraszamy do wspierania.

RECENZJE KOMIKSÓW
BLER

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki