Więcej

  Urodzony w 1976 roku w Bielsko-Białej. Absolwent tamtejszego Liceum Sztuk Plastycznych, a następnie wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
  Publikował komiksy i ilustracje m.in. w: "Arenie Komiks", "Nowej Fantastyce", "Przekroju", "Gazecie Wyborczej".
  W 2006 ukazała się antologia jego komiksów pt. "Pozdrowienia z Interstrefy", w tym samym roku opublikował swoją pracę w amerykańskiej antologii "Hope".

  Jesień 1998. Młody mężczyzna przemierza boczne drogi województwa małopolskiego. Wraca z podróży służbowej. Od domu dzieli go już niewiele. Jednak nie będzie mu dane spokojnie dotrzeć do celu…

  Gdy budzi się na szpitalnym łóżku, jest superbohaterem w komiksowym stylu, obdarzonym nadludzkimi umiejętnościami. Jaka jest prawda? Czy Bler to jedynie wynik eksperymentu, któremu został poddany bohater? A może rzeczywiście zawsze był człowiekiem o nadprzyrodzonych zdolnościach, pomagającym bliźnim w potrzebie i jedynie ma zaburzenia pamięci?

  Poznaj ekscytujące przygody krakowskiego superbohatera! Odkryj smak poprawiania rzeczywistości, a także cenę jaką trzeba za to zapłacić!

  Zbiórka na Bler: Nieistnienie na Wspieram.to

  "Bler" to komiks superbohaterski z elementami opowieści obyczajowej i horroru. Historia, która docelowo ma zamknąć się w dziesięciu tomach, doczekała się już sześciu odsłon. Nadchodzi kolejna część - "Bler: Nieistnienie"!

  Na portalu Wspieram.to trwa właśnie akcja mająca na celu zebranie funduszy na wydanie siódmego tomu z serii Bler. Cel coraz bliżej - zapraszamy do wspierania.

  RECENZJE KOMIKSÓW
  BLER

  [td_block_14 custom_title=”” block_template_id=”td_block_template_1″ category_id=”” limit=”6″ sort=”random_posts” m2f_title_font_family=”394″ m2f_title_font_weight=”500″ m2f_title_font_size=”20″ m2f_title_font_line_height=”1″ post_ids=”41,12592,12668,12719,12813,19357,” td_filter_default_txt=””]