SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Zmieniamy nazwę bloga – witajcie na Nie Tylko Gyros!

  Nie Tylko Gyros

  Ze względu na rosnącą popularność blogów kulinarnych i wiedzą z tego zakresu zdobytą przez członków całej naszej ekipy podjęliśmy dość ciężką, a zarazem niezwykle interesującą decyzję związaną z istnieniem bloga Nie Tylko Gry.

  Postanowiliśmy, że począwszy od dnia dzisiejszego blog Nie Tylko Gry z recenzjami tworów popkultury przestaje istnieć i ulega całkowitej zmianie na bloga Nie Tylko Gyros z przepisami na najpyszniejsze potrawy, które przygotowujemy całą ekipa nie tylko na licznych konkursach kulinarnych, ale także i podczas wspólnego gotowania w domu razem z najbliższymi.

  Mamy nadzieję, że koncepcja bloga spodoba się Wam wszystkim i że z przyjemnością będziecie nas odwiedzać. Resztę spraw technicznych (zmiana domeny) przeprowadzimy wkrótce.

  Zapraszamy na bloga Nie Tylko Gyros!

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x