SIEĆ NERDHEIM:

Zmieniamy nazwę bloga – witajcie na Nie Tylko Gyros!

Nie Tylko Gyros

Ze względu na rosnącą popularność blogów kulinarnych i wiedzą z tego zakresu zdobytą przez członków całej naszej ekipy podjęliśmy dość ciężką, a zarazem niezwykle interesującą decyzję związaną z istnieniem bloga Nie Tylko Gry.

Postanowiliśmy, że począwszy od dnia dzisiejszego blog Nie Tylko Gry z recenzjami tworów popkultury przestaje istnieć i ulega całkowitej zmianie na bloga Nie Tylko Gyros z przepisami na najpyszniejsze potrawy, które przygotowujemy całą ekipa nie tylko na licznych konkursach kulinarnych, ale także i podczas wspólnego gotowania w domu razem z najbliższymi.

Mamy nadzieję, że koncepcja bloga spodoba się Wam wszystkim i że z przyjemnością będziecie nas odwiedzać. Resztę spraw technicznych (zmiana domeny) przeprowadzimy wkrótce.

Zapraszamy na bloga Nie Tylko Gyros!

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki