SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Wyniki pierwszego urodzinowego konkursu Nie Tylko Gry

  Pierwszy konkurs z okazji urodzin bloga Nie Tylko Gry już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

  Zadanie konkursowe było bardzo proste, a nagrodą był pakiet książek, który trafi do użytkownika o loginie "Stuhm", który przygotował taka oto odpowiedź na pytanie konkursowe: "Z którym książkowym bohaterem byś się z chęcią zaprzyjaźnił/ła i dlaczego?"  Gratulujemy.

  Bardzo chętnie zaprzyjaźniłbym się z osobnikiem kultury pucharów lejkowatych z książki "Prahistoria Ziem Polskich, tom II: Neolit". Uważam, że dogadalibyśmy się co do form i zdobień ceramiki, ponadto razem zwiedzalibyśmy lokalne grupy kulturowe (a trochę ich jest!). Gdy to nam się znudzi, to zawsze możemy pokopać trochę w kopalni krzemienia pasiastego w Krzemionkach, a na koniec dnia upajać się z flasz z kryzą na kopcu kujawskim i zgłębiać tajniki II rewolucji neolitycznej… Fajnie by było!

  Zapraszamy wszystkich już teraz do kolejnego konkursu, który wystartuje w środę – nagrody będą jeszcze ciekawsze 🙂

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x