SIEĆ NERDHEIM:

Wyniki pierwszego urodzinowego konkursu Nie Tylko Gry

Pierwszy konkurs z okazji urodzin bloga Nie Tylko Gry już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział.

Zadanie konkursowe było bardzo proste, a nagrodą był pakiet książek, który trafi do użytkownika o loginie "Stuhm", który przygotował taka oto odpowiedź na pytanie konkursowe: "Z którym książkowym bohaterem byś się z chęcią zaprzyjaźnił/ła i dlaczego?"  Gratulujemy.

Bardzo chętnie zaprzyjaźniłbym się z osobnikiem kultury pucharów lejkowatych z książki "Prahistoria Ziem Polskich, tom II: Neolit". Uważam, że dogadalibyśmy się co do form i zdobień ceramiki, ponadto razem zwiedzalibyśmy lokalne grupy kulturowe (a trochę ich jest!). Gdy to nam się znudzi, to zawsze możemy pokopać trochę w kopalni krzemienia pasiastego w Krzemionkach, a na koniec dnia upajać się z flasz z kryzą na kopcu kujawskim i zgłębiać tajniki II rewolucji neolitycznej… Fajnie by było!

Zapraszamy wszystkich już teraz do kolejnego konkursu, który wystartuje w środę – nagrody będą jeszcze ciekawsze 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki