SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Podsumowanie prezentacji State of Play (6 sierpnia) – wszystkie zapowiedzi, zwiastuny i gameplaye w jednym miejscu

  Za nami kolejny pokaz nadchodzących gier na konsole Sony. Tym razem prezentacja w większym stopniu skupiła się na grach na konsole PlayStation 4 i Playstation VR, ale nie zabrakło też smaczków związanych z nadchodzącą generacją i PlayStation 5. Poniżej zobaczyć możecie podsumowanie wszystkich materiałów zaprezentowanych podczas dzisiejszego State of Play.

  ZOBACZ TAKŻE:

  CAŁY POKAZ

  Crash Bandicoot 4: It’s About Time

  Hitman III VR

  Braid

  The Pathless

  Spelunky 2

  Genshin Impact

  Aeon Must Die

  ANNO: Mutationem

  Bugsnax

  Vader Immortal: A Star Wars VR Series

  Control Expansion 2 AWE

  Auto Chess

  The Pedestrian

  Hood: Outlaws & Legends

  Temtem

  GodFall

  SGonera

  Moim zdaniem największym zaskoczeniem podczas pokazu okazała się silna reprezentacja gier przeznaczonych na PlayStation VR. Hitman 3 oraz Vader Immortal zaprezentowały się znakomicie. Ich obecność potwierdza, że japońska firma nie rezygnuje z rozwoju wirtualnej rzeczywistości. Z pewnością wielu graczy ponownie rozważy zakup gogli od Sony, tym bardziej że według wszelkich informacji mają one być kompatybilne z PS5.

  Jurkir

  Muszę przyznać, że ta prezentacja mnie pozytywnie zaskoczyła. Kompletnie nie byłem na nią nastawiony, gdy usłyszałem, że ma być tylko o grach na PS4 (co okazało się perfidnym kłamstwem!). Bardzo dobry start z Crashem 4, który zdecydowanie będzie hitem. Wygląda to wspaniale, wzięli co najlepsze z ostatniej wersji i rozszerzyli o dodatkowe elementy. Potem wielki szok z Hitmanem III, który zapowiada się wyśmienicie, a dodanie trybu VRowego, na pewno jest ciekawym zabiegiem, który fajnie by było przetestować. Następnie nastąpiło zwolnienie. Prezentowane gry były interesujące, ale jak to mówią nic nie urwało. Nie jestem fanem stylu Japońskiego, ale Genshin Impact mnie dosyć zaciekawiło. Śmierdzi mi to trochę klonem Zeldy, ale bardzo możliwe, że dam szansę. Kolejną zapowiedzią, która zwróciła uwagę był VRowy Star Wars. Niestety tytułu nie sprawdzę, bo w najbliższym czasie nie zamierzam kupować zestawu do wirtualnej rzeczywistości. Natomiast dodatek do Controla skupiający się wokół Alana Wake’a – Tak, poproszę! Pedestrian wydaje się być ciekawym projektem, ale tylko tyle. Natomiast Hood: Outlaws & Legends… wow! Staram się nader nie ekscytować, bo to zwiastun animowany, a nie nagranie z gry, ale koncepcja brzmi fenomenalnie. Skończę tylko stwierdzeniem, że Godfall będzie kupowany od razu z PS5, więc chyba więcej nie muszę dodawać. 😉 Sony bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście.

  Kerberos

  Zwróciłem uwagę na Crasha i drobne powroty Alana czy Braida oraz na tuptającą coraz szybciej przyszłość VR, ale przez resztę dryfowałem. Poderwałem się tak szczerze na syntetyczny beat Aeon Must Die. I oczywiście jedyna rzecz która naprawdę mi się spodobała musi wiązać się z kontrowersją – najwyraźniej ekipa która pracowała nad grą była pod wpływem nadużyć, rzuciła robotę i została bez praw autorskich. Szykuje się konflikt prawny. Zobaczymy jak się to rozwinie i w jakiej formie gra wyjdzie. Jeśli wyjdzie.
  Na pocieszenie Godfall wygląda ciągle tak samo ładnie jak od pierwszych zapowiedzi.

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x