SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Podsumowanie E3 2017 – wszystkie trailery, zapowiedzi i gameplaye

  E3 2017

  Konferencje na targach E3 z pewnością należą do grupy najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród graczy. To właśnie na nich prezentowane są newsy dotyczące zarówno najgorętszych tytułów, w które zagramy w najbliższym czasie, jak i tych wcześniej nieznanych. W tym roku nie było inaczej, więc E3 poczęstowało graczy solidną garścią świeżych i soczystych informacji. W tym artykule znajdziecie wszystkie materiały z konferencji Electronic Arts, Microsoftu, Sony, Ubisoftu, Bethesdy i Nintendo, a także kilka trailerów i zapowiedzi, na które niestety nie znaleziono już czasu. Zapraszamy do czytania!

  Jeśli coś umknęło naszej uwadze, dajcie koniecznie znać w komentarzach. Lista cały czas będzie aktualizowana o kolejne pozycje.

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x