SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj grę planszową Pictomania

Dziś obchodzony jest Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji wspólnie z wydawnictwem Rebel przygotowaliśmy dla Was 3 konkursy w których do wygrania są ciekawe gry bez prądu, które zdecydowanie umilą Wam jesienne i zimowe wieczory. W trzecim konkursie do wygrania jest gra Pictomania. Zadanie konkursowe polega na odpowiedzi na pytanie: Jak spędzasz dzień gier planszowych? (forma przekazu dowolna). Na odpowiedzi w komentarzach czekamy do 24. października. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i wspólnego świętowania Dnia Gier Planszowych na Nerdheim.pl.

Partnerem wspierającym konkurs jest portal FajneKonkursy.pl

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: Wydawnictwo Rebel oraz serwis Nerdheim.pl.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji serwisu Nerdheim.pl oraz pracownicy wydawnictwa Rebel.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 10. października 2021 r. i trwać będzie do 24. października 2021 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 24. października 2021 r.. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: „Jak spędzasz Dzień Gier Planszowych? Forma przekazu dowolna – może to być opis, grafika lub cokolwiek innego”
 2. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, wyłoniona spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 31. października 2021 r. na łamach portalu nerdheim.pl.
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Pictomania
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu i wysyłki nagrody.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.
spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Marta
Marta
1 rok temu

Dzień gier planszowych a my pierwszy raz od wieeelu lat zagraliśmy z sąsiadami w Mopopol! Chyba nie ma większego klasyka. Padło na Monopol- edycja Polska jest piękna. W każdym obudziła się żyłka handlowca, budka z górami i lodami miała największe branie 😀

Ola
Ola
1 rok temu

W dzień gier planszowych zagraliśmy kilka razy w Spacer po Burano, który urzekł nas podczas najnowszej edycji Poczty planszówkowej. Jest to bardzo szybka, kolorowa i naprawdę przyjemna gra.

Kasia
Kasia
1 rok temu

Wczoraj robiłam dzieciom impreze urodzinowa, więc dziś podwójne święto. Poza graniem w 5 sekund przez godzinę, no bo Dzień Gier Planszowych, to odświętnie nie musiałam gotować, bo sporo zostało z wczoraj, dzieci rozpakowywaly resztę prezentów (jak np rurki na zdjęciu), a ja miałam święty spokój. A na koniec jeszcze spacer w Łazienkach coby się sadelko po weekendowych ciastach nie zawiązało. W sumie świętowanie ma całego 😉

Kasia
Kasia
Reply to  Kasia
1 rok temu

Zdjęcie nie chciało się dodać 😉

inbound1584380505699467515.jpg
Monika
Monika
1 rok temu

Slodyczowo ze swoimi Słodyczami

inbound2202716910157133363.jpg
Beata
Beata
1 rok temu

Dzień Gier Planszowych w domu moim:
Każdy zasiada na stanowisku swoim
Herbata, kawa, woda co kto tam woli
Przy jego stanowisku już sobie stoi
Z wielkiej kuli każdy swój los wyciąga
Sprawdzimy dzisiaj, która gra najbardziej wciąga
Pierwszy los losuje oczywiście tata
Czy w Monopoly będzie taki mistrz świata?
To pierwsza wylosowana planszówka
Mama miała nadzieję, że to będzie gra w słówka
Wszyscy zawzięcie o zwycięstwo grają
Cały czas na swoich miejscach pozostają
Dzisiaj nie ma nic ważniejszego w domu
Ale lepiej nie mówcie o tym nikomu
Że sterta prania w łazience spoczywa
A tutaj tata mamę w Monopoly ogrywa
Drugi los szybko z kuli wyciąga mama
Kolejka! Czy zwycięży osoba ta sama?
Nawet nie było chwili na obiadu zjedzenie
A już mamy tej gry zakończenie!
Znowu zwycięża ten nasz wspaniały tata
Chyba faktycznie on jest mistrz świata!
Ostatni to już los, bo zbliża się nocka
W telewizji już zaczyna się dobranocka
5 sekund! Nie, to nie czas do końca zabawy
Po minach już było widać, że każdy miał obawy
Że te słowa zwiastują już koniec przygody
I tytuł tej gry stanie się kością niezgody
Szybko więc wszyscy za grę się biorą
Już dzisiaj żadnego losu nie wybiorą
Bo właśnie północ na zegarze wybiła
I Dzien Gier Planszowych właśnie zakończyła

Tamara
1 rok temu

W dzień ukochanej planszówki zrobimy sobie Wałówki pizzę zamówimy dzień grania urządzimy zapraszam koleżanki do wspólnego grania będzie super monopol i wiele radości i śmiania

Arkadiusz
Arkadiusz
1 rok temu

Dzień Gier Planszowych spędziłem z żoną i córką oczywiście grając w gry wszelakie: Little Big Fisch, Palec Boży, Chińczyk, Patchwork, Łąka, Everdell, Kingdomino, Szarlatani z Pasikurowic.

IMG_20211002_200330-COLLAGE.jpg
Basia
Basia
1 rok temu

-Dzisiaj dzień gier planszowych, w co gramy jak dzieci zasną?
-Nie wiem, wieczór tylko jeden, a każdy tytuł się prosi… Niech walczą o miejsce na stole!

My ograni z grami, gry ograne z nami, więc teraz gry ograne z grami ❤️

Natalia
Natalia
1 rok temu

Dzień gier planszowych spędzam zawsze z przyjaciółmi, niezmiennie od lat, wybierając się do pubu, oferującego wypożyczanie gier planszowych. Zawsze wybieramy klasyki, w stylu Ego, Taboo czy Czółka na początek, by się rozkręcić, a następnie próbujemy nowości, w które jeszcze nie graliśmy. Nieważne, czy to gra strategiczna, czy towarzyska. Byleby zagrać w nią we wspólnym gronie, przy dobrym piwku!

ulajot
ulajot
1 rok temu

Spokojny, poobiednio- przedkolacyjny czas przeznaczyliśmy na rodzinno-przyjacielskie gry planszowe. Trochę nas się zebrało (9 osób!), więc gra odbywała się w dwóch zespołach. W co graliśmy? Jak przystało na Dzień Planszówek – uczciliśmy naszą ulubioną grę, od której rozpoczęło się nasze „zakręcenie”. Choć na półkach piętrzą się gry stare i nowe, wszystkie ulubione, to Rummikub ma w naszym domu zawsze pierwszeństwo! Tak było tym razem- użyliśmy do gry zestaw domowy i zestaw „kieszonkowy”, który z nami podróżuje.
Ale to nie wszystko! Po kolacji osoby, które wygrały turniej (2, po jednej z każdej drużyny) wybrały po jednej grze planszowej z naszej kolekcji i wystawiły je na licytację. Cel słuszny- zbiórka na kosztowne leczenie dziecka.

Kinga
Kinga
1 rok temu

W dzień ukochanych gier planszowych
wyciagamy kilka kartonów kolorowych
bedzie everdell talizman i monopol grany
a na koniec wsiąść do pociągu zagrany
wieczor i noc poświęcimy
bo grając nigdy się nie nudzimy!
bo my wszystkie planszowki kochamy
i dlatego tak dużo gramy!

Natalia
Natalia
1 rok temu

Nasz dzień planszówek, zaznaczając nasz dlatego ,że jest to wyjątkowy dzień dla mnie i mojej rodziny. Razem z moją rodziną cieszymy się ,że w kalendarzu znalazło się miejsce dla tego wyjątkowego dla nas święta jakim jest Dzień gier planszowych. Od zawsze często nasze wieczory polegały na spotykaniu się wspólnie w naszym gronie, i spędzaniu miło czasu przy planszówkach takich jak: monopoly, uno, sabotażysta i wiele innych wspaniałych gier. W tym dniu nikt z nas nie gotuje, nie sprząta nie zajmuje sobie głowy wręcz przeciwnie zamawiamy wtedy pizze, kupujemy przekąski i zatracamy się w tym czasie. Jest mi niezmiernie miło ,że to święto od dwóch lat już funkcjonuje w naszym kraju i możemy w tym dniu wyłączyć się od świata i zapomnieć grając wspólnie niczym małe dzieci. Myślę, że każdemu z nas brakuje chwili wolnego i zapomnienia od wszelkich problemów życia codziennego dlatego jest to czas dla wszystkich ,aby się zatrzymać na chwilę i spędzić te chwile z bliskimi.

Seweryn
Seweryn
1 rok temu

Podejmując ciężki wysiłek umysłowy i wykonując masywne obliczenia wymagające rozłożenia oszczędności przez czas do wypłaty i koszty, aby wykupić jak najwięcej planszówek w tym dniu ;D

Joanna
Joanna
1 rok temu

Dzień gier planszowych, podobnie jak nasze piątkowe wieczory gier był u nas dniem i zarazem nocą grania w ulubione planszówki. Warunki zawsze są te same, każdy zna swoje miejsce na ziemii (nadal uwazamy ze to najlepsza forma gry :D), wszyscy wpadają w dobrych nastrojach bo jest to czas na aktywny relaks z przyjaciółmi. W dzień gier planszowych nie zabrakło rywalizacji, radosnych wybuchów śmiechu i ulubionych przekąsek. Wszyscy jednak myślimy juz o jakimś nowym zakupie planszówki, wiadomo żeby nie wpaść w monotonię!

20211012_203036.jpg
Marcin
Marcin
1 rok temu

Dzien gier planszowych spędziłem razem z rodzinką, uwaga wymieniam skład: ja, moja żona Iza, mój tata Andrzej, moja siostra Monika, szwagier Adrian oraz siostrzenica Natalia. Na początek zagraliśmy w Mamy szpiega. Gra intrygująca, każdy każdego podejrzewa, że jest szpiegiem i nie zna lokalizacji. Nie wiem czemu, ale zawsze w rolę szpiega stawiałem na mojego tatę lub siostrę heheh. Gra świetna na luzie, szybka a zarazem trzeba się nagłówkować, jak zadać pytanie by szpieg nie zgadł miejsca…
Potem spacer aby troszkę dotlenić umysł, bo potem na stół wszedł Postaw na milion. Dwa zespoły, ja i tata kontra moja siostra i szwagier.
Każdy odpowiadał na pytania, które nie były łatwe i jest udało się po pięciu rozgrywkach dojść do finału. Moja siostra i szwagier nie odpowiedzieli na pytanie, natomiast ja z tatą daliśmy radę i zdobyliśmy 50 000, ech mimo wszystko dzien byl bardzo udany. Na szczęście gry były takie, aby każdy mógł wygrać i nie było przegranych. Coś czuje że na następnym spotka iu będzie powtórka 😉

Dorota
Dorota
1 rok temu

W naszym domu w niedzielę lub sobotę w zależności od tego kiedy jesteśmy wszyscy razem zasiadamy by pograć w planszówki. Najukochańsza gra syna to Poznaj Polskę a jak był mniejszy to Pirat Jacke. Ponadto gramy w scrable i chociażby moje na górze czy doble z Harrym Potterem oczywiście. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich planszówkowych graczy

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Dzień gier planszowych. Herbatka ciastko i zaczynamy. Od czego? Genialna gra od mattela można w nią grać cały dzień-jest tak wciągająca. Równie fantastyczna gra to eurobuisnes,sprzedajemy kupujemy wiele godzien. Uwielbiamy grać również w kwadraty firmy alexander,ego od trefla. Cortex firmy rebel. Dzień cudowny z tymi grami. Każdy je uwielbia. POLECAMY.

Idalia
Idalia
1 rok temu

Dzień gier planszowych ma u nas swój harmonogram. Zaczynamy od prostych na rozgrzewkę po śniadaniu, potem stopień trudności rośnie. Na wieczór zrelaksowany nastrój. Serwuję rodzinie pyszne dania i napoje. Dla zwycięzców na każdym etapie malutkie upominki w postaci słodkości.

Filip
Filip
1 rok temu

Z okazji Dnia Gier Planszowych razem z tatą w sobotę 9 października wzięliśmy udział w klubowym rodzinnym świętowaniu w Miejskim Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy. Graliśmy z kolegami z Klubu planszówek. Cała sala gimnastyczna była wypełniona stołami z różnymi grami i całe rodziny przyszły grać. Było super!

Sylwia
Sylwia
1 rok temu

W Dzień gier planszowych zasiedliśmy we czwórkę do stołu i rozłożyliśmy Scrabble. Prześmiesznie było słyszeć nowo tworzone wyrazy, które o dziwo znajdywały się w słowniku Scrabble, jakie było nasze zdziwienie gdy odkrywaliśmy nowe słowa.

Karolina
Karolina
1 rok temu

To był dzień pełen śmiechu i emocji. Wraz z chłopakiem zaprosiliśmy dwie znajome osoby i położyliśmy na stole grę „Wielki biznes”. Ale w środku nie było ani instrukcji ani pionków. Poradziliśmy sobie jednak bardzo łatwo, pionki robiąc z korków po winie, pomalowanych lakierem do paznokci a instrukcję wymyśliliśmy sami, wzorując się na „Monopoly”. Aby było ciekawiej, z każdą nową rozgrywką dochodziła kolejna absurdalna zasada, jak choćby „trzęsienie ziemi”. Działo się to wówczas gdy wszystkie pionki stanęły na jednym polu, wtedy domki i hotele przeskakiwały o pole obok. Emocje były nie do opisania. Tak długo graliśmy w tę grę, że już wystarczyło przeczytać jedno hasło z karty (np. radio), żeby wszyscy wiedzieli ile musimy wpłacić na środek planszy. Mocno zachęcam wszystkich do tworzenia własnych zasad i własnych kart (tu szczególnie w przypadku gry „5 sekund”, gdzie pytania możemy spersonalizować). To był piękny dzień! Bez internetu, tylko nasza czwórka i nasza wyobraźnia.

DOMINIKA
DOMINIKA
1 rok temu

Dzien Gier Planszowych to EXTRA SPRAWA- z NIMI jest zawsze SUPER ZABAWA.UCZA TAKTYKI I LOGICZNEGO MYSLENIA które na codzień człowiek docenia.Bo przez gry i zabawy uczymy się rozwiązywać życiowe sprawy.

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Tak wypadło, że w tym roku Dzień Gier Planszowych spędziliśmy zwiedzając piękne wybrzeża Malty, ale o planszówkach oczywiście nie zapomnieliśmy. Wieczorem było grane, ale w trakcie podróży towarzyszyło nam kilku przyjaciół 😉

000a.jpg
Monika
Monika
1 rok temu

Biorę udział w tym konkursie;)

Krystyna
Krystyna
1 rok temu

Ozcywiście z rodziną przy wspólnym stole – z dobrym jedzeniem i planszówkami 🙂

GOSIA 1987
GOSIA 1987
1 rok temu

To byl super dzien w naszym miescie w Domu Kultury zoorganizowano dla wszystkich darmowe spotkanie gdzie mozna bylo pograc w roznego rodzaju gry planszowe z ktorymi dotychczas nie mialam stycznosci wraz z synem kolezanka i jej dziecmi gralismy ponad 3h jestem fanka i zawsze bede popierala tego typu forme spedzania czasu❤️

Krzyś S
Krzyś S
1 rok temu

Dzień Gier Planszowych spędzam grając i świetnie się przy tym bawiąc. Dzisiaj z rodzinką w Dobble bardziej bawili się dorośli niż dzieci 🙂 i o to chodzi! Przy grach planszowych można niesamowicie emocjonująco spędzić wolny czas a dzięki temu, że mamy święto to świętujemy!

dobble.jpg
Marta
Marta
1 rok temu

W Dzień Gier Planszowych przy stole siadam,
ulubionego Dixita dokładnie rozkładam,
wyciągam karty, które kocha moje serce,
ja już chce więcej!
Dzwonię po przyjaciół, długo czekać nie każą,
wiem, że oni sami także o tym marzą,
każdy chce być tym pierwszym co da skojarzenia,
ta gra to spełnienie każdego marzenia!
I tak spędzamy godziny a nawet pół nocy,
chcąc wygrać dajemy co w naszej mocy,
A karty czarują wciąż każdego z nas,
Dzień Gier Planszowych to wspaniały czas!

14600657_1550706708288082_977008679_o.jpg
Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Patryjka w scrabble

IMG_20211023_222110.jpg
Anna
Anna
1 rok temu

W towarzystwie owocowej herbatki lub gorącej czekolady w planszówki gramy,
wspólnie rodzinnie chwile spędzamy.
W magiczny świat przygody przenikamy i smak doskonałej zabawy odkrywamy.
Lubimy grać w scrabble i chińczyka, lecz Eurobusiness u nas króluje,
bo każdy choć na chwilę rekinem finansjery się czuje.
Dużo czasu dla siebie mamy,
w znakomitej zabawie trwamy!
Każdy wieczór tak spędzony,
nigdy nie jest stracony!
Czas w miejscu staje
i wszystko inne wokół istnieć przestaje.
Radość i szczęście dają nam te chwile,
bo zostawiamy problemy daleko w tyle.

eurobiznes - gra planszowa.jpg
Aleksandra
Aleksandra
1 rok temu

Jesienne weekendy spędzamy w lesie, a jesienne popołudnia na … grzybobraniu 😉 Tak też świętowaliśmy Dzień Gier Planszowych. Czyż istnieje lepsza planszówka na jesień ?

planszowki.jpg
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki