SIEĆ NERDHEIM:

10 najlepszych gier mobilnych lata 2022

Po pojawieniu się Covid-19 w naszym życiu zaczęliśmy spędzać więcej czasu w domu w Internecie. Nie wszyscy lubią spędzać wolny czas, oglądając filmy czy programy telewizyjne, zastępują ich gry, zarówno komputerowe, jak i mobilne.

Gry mobilne są tworzone przez twórców gier. Możemy im podziękować za tworzenie gier, zarówno dla jednego gracza, jak i online, które łączą ludzi z całego świata.

Jeśli interesujesz się tworzeniem gier i masz w tym doświadczenie, to znalezienie Praca Game dev wcale nie będzie trudne. Dobrzy specjaliści zostaną z chęcią przyjęte do pracy. A w zamian otrzymasz przyzwoitą pensję i wsparcie oddanych graczy.

Poniżej znajduje się lista 10 najpopularniejszych gier lata 2022. Kto wie, może jakaś gra Cię zainteresuje.

  1. Dicey Dungeons (9,7)

Gra RPG stworzona przez irlandzkiego projektanta gier Terry’ego Cavanagha i wydana w sierpniu 2019 roku. W tej grze będziesz musiał(-a) walczyć z potworami, zdobyć najlepszy sprzęt i rozwijać swoje postacie, starając się pokonać boginię szczęścia. W grze dostępnych jest 6 różnych postaci, z których każda ma unikalną zdolność.

  1. Project Winter Mobile (9,5)

Project Winter Mobile to wieloosobowa gra action, w której ośmioosobowa grupa próbuje przetrwać, szukając w swoich szeregach zdrajców. Mogą w każdej chwili podłożyć trującą strzałę lub rozbić stację. Na początku mamy możliwość wyboru i dostosowania postaci, następnie następuje wyszukiwanie graczy; ten punkt może potrwać do minuty.

  1. Tower of fantasy (9,4)

Jest to darmowa gra Action/RPG z otwartym światem. Gra została stworzona przez Hotta Studio w 2021 roku. Tower of Fantasy przekroczyła dziś 10 milionów pobrań. Gra utrzymana jest w stylu anime, a jej akcja toczy się w bardzo odległej przyszłości planety Aida.

  1. Gaiarus – Tower Defense (9,1)

Mobilna gra strategiczna typu tower defense, w której gracz buduje atakujące wieże i broni swojego zamku przed potworami. Gra jest dostępna na iOS i Androida i oferuje ciekawą rozgrywkę. Gaiarus ma kilka trybów: zadania, kampania, niekończąca się wieża, bitwa w szczelinach i trening. Również w menu głównym możesz zobaczyć swoją rangę i zakręcić kołem fortuny, aby otrzymać losowe nagrody. Kampania w Gaiarus podzielona jest na misje, które z kolei podzielone są na poziomy trudności. To zależy od tego, jaką nagrodę otrzymasz – złoto, rzadki sprzęt, walutę. 

  1. Spider-Man Miles Morales: Android Edition (9,0) 

Gra została stworzona przez fanów gry Spider-Man: Miles Morales. Gra jest całkowicie darmowa, a twórcy nie realizują idei zarabiania na tej grze. Gra przeniesiona z PS na telefon. Twórcy dodali dialogi, pracowali nad prostym interfejsem, a także umożliwili wykonywanie akrobacji w sieci. Niestety, najprawdopodobniej ze względu na to, że oni nie mają podpisanej umowy z Sony i Marvel, gra wkrótce zostanie usunięta za naruszenie praw autorskich.

  1. Diablo Immortal (8,9)

Gra MMORPG została stworzona przez głównego projektanta gry Joe Grubba i starszego projektanta gry Scotta Burgessa. Diablo Immortal opowiada o wydarzeniach pomiędzy Diablo II i Diablo III. Poszukiwacze przygód będą musieli podróżować po całym Sanktuarium, aby znaleźć odłamki Kamienia Świata i dokończyć dzieło Tyraela. Gra ma wbudowany kodeks – specjalny system, który ma pomóc graczom znaleźć coś do zrobienia.

  1. Noah’s Heart (8,8)

Noah’s Heart to przygodowa gra MMO fantasy, która wydaje się zawierać prawie wszystkie najważniejsze elementy, ale jest kilka niespodzianek. Wykonana przy użyciu wersji 4 silnika Unreal Engine, grafika jest prawie trzykrotnie wyższa, a Archosaur sprawia, że działają, wykorzystując te piękne efekty wizualne, aby pokazać różne ogromne biomy, przez które będziesz podróżować, walczyć wewnątrz lub po prostu rozmawiać z grupą unikalnych stworzeń, z których każde realizowane jest w pełnej trójwymiarowej perfekcji.

  1. Hero Emblems II (8,8)

To jest klasyczna JRPG. Gra jest przygodą 4 dzielnych wojowników, którzy mają różne umiejętności, aby oprzeć się siłom zła. Gra ma dużą mapę świata, różnorodność potworów, płynne przejścia między scenami bitewnymi.

  1. Trackers of Europe 3 (8,5)

Truckers of Europe 3 to wysokiej jakości i najbardziej realistyczny symulator truckerów z grafiką HD, ekscytującymi misjami i fizyką zbliżoną do prawdziwego życia. Twórcy postarali się, aby rozgrywka była jak najbardziej realistyczna. Przed każdą podróżą będziesz musiał nie tylko zapiąć pasy, ale także zatankować, umyć pojazd i poddać się konserwacji, aby w przyszłości nie było problemów z jazdą.

  1. Papers, Please(8,4)

Gra oferuje przymierzenie się w roli urzędnika i zajęcie się wydawaniem zezwoleń lub odmów. Ale kto może być zainteresowany? Grę stworzył Lucas Pope. W tej grze rutyna szybko ustępuje miejsca ciekawej, jeśli nie ekscytującej akcji gry, po której stopniowo wysuwają się bardzo poważne problemy.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki