SIEĆ NERDHEIM:

[WYNIKI KONKURSU] Wygraj egzemplarz powieści Enola Holmes (wydanie filmowe)

Już czas zakończyć na nerdheimie kolejny konkurs, w którym do wygrania był egzemplarz książki Enola Holmes (wydanie filmowe). Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za nadesłanie swoich odpowiedzi na pytanie konkursowe, w którym pytaliśmy o ulubiona książkę detektywistyczną. Jak zwykle odpowiedzi były bardzo ciekawe. Wspólnie z ekipą zdecydowaliśmy, że nagroda główna powędruje do Arkadiusza. Prosimy zwycięzcę o odpowiedź na maila, który przesłaliśmy na podany podczas zgłoszenia adres mailowy.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki