SIEĆ NERDHEIM:

Jak zarobić na blogu dzięki platformie ReachaBlogger

1

Z pewnością większość osób zakładając swój blog nie myśli o zarabianiu na nim i pisaniu artykułów sponsorowanych. Ale co zrobić, jeśli pojawia się opcja, dzięki której możemy zarobić kilka złotych na swoim blogu i te pieniądze poświęcić np. na jego rozwój? Dzięki platformie Reachablogger można w bardzo prosty sposób poszerzyć listę swoich partnerów biznesowych i zarobić na blogu. W ostatnich dniach sam się o tym przekonałem, więc zapraszam Was do przeczytania poniższego artykułu, gdzie omawiam działanie tej platformy.

2

REACHaBLOGGER jest platformą, która powstała, żeby maksymalnie ułatwić współpracę na linii Bloger – Reklamodawca. Dzięki tej platformie każdy Reklamodawca może znaleźć Blogera, który wspomoże promowanie jego produktu lub jakiejś usługi. Bloger natomiast może w bardzo prosty sposób znaleźć sobie partnera do współpracy. Dużym plusem Reachablogger jest to, że to my sami wybieramy sobie spośród dostępnych ofert, o czym chcemy pisać i oferujemy korzystne dla nas stawki – lub ewentualnie zgadzamy się na stawkę zaproponowaną przez Reklamodawcę. Pełna swoboda – nikt przecież nie narzuci nam, że na naszym kulinarnym blogu powinniśmy pisać o mechanikach w Poznaniu. Ofert jest bardzo wiele, więc z pewnością każdy znajdzie dopasowaną do swoich zainteresowań.

Czy podoba Wam się taki pomysł na zarabianie na blogu? Mnie odpowiada i to bardzo.

Rozpoczęcie zabawy z ReachaBlogger nie jest niczym trudnym. Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie, dodacie swój blog do bazy i śmiało możecie szukać interesujących Was ofert posegregowanych według pewnych ogólnych kategorii. Po znalezieniu interesującej oferty wystarczy przesłać do autora ofertę oraz przedstawić swoją stawkę. Po otrzymaniu akceptacji i napisaniu przez Was danego artykułu wynagrodzenie gromadzi się na wirtualnym portfelu – można je wypłacić, gdy tylko uzbieracie minimum 50 złotych. Wszelkie sprawy dotyczące artykułu można bez problemu przedyskutować z Reklamodawcą poprzez wbudowany wewnątrz oferty komunikator.

Ważną kwestią jest, że ReachaBlogger pobiera pewną opłatę związaną z naszą działalnością, o której szczegółowo przeczytacie w FAQ na stronie platformy.

3

Ja korzystam z ReachaBlogger od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Dzięki dodaniu kilku blogów mogę wybrać, na jakie tematy chcę pisać i za jaką stawkę. Nie ma również problemu z wypłatą pieniędzy oraz kontaktem z administracją. Jeśli więc zapytacie mnie jak zarobić na blogu, śmiało odpowiem – rejestracja na ReachaBlogger jest bardzo dobrym pomysłem.

PODSUMOWANIE

Plusy
+ możliwość zarabiania na blogu
+ pełna swoboda w wybieraniu ofert
+ łatwy kontakt z Reklamodawcami i Administracją serwisu
+ szybka wypłata uzbieranych środków

Minusy
– prowizja pobierana od transakcji

Autor: Severan

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki