SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Jak zarobić na blogu dzięki platformie ReachaBlogger

  1

  Z pewnością większość osób zakładając swój blog nie myśli o zarabianiu na nim i pisaniu artykułów sponsorowanych. Ale co zrobić, jeśli pojawia się opcja, dzięki której możemy zarobić kilka złotych na swoim blogu i te pieniądze poświęcić np. na jego rozwój? Dzięki platformie Reachablogger można w bardzo prosty sposób poszerzyć listę swoich partnerów biznesowych i zarobić na blogu. W ostatnich dniach sam się o tym przekonałem, więc zapraszam Was do przeczytania poniższego artykułu, gdzie omawiam działanie tej platformy.

  2

  REACHaBLOGGER jest platformą, która powstała, żeby maksymalnie ułatwić współpracę na linii Bloger – Reklamodawca. Dzięki tej platformie każdy Reklamodawca może znaleźć Blogera, który wspomoże promowanie jego produktu lub jakiejś usługi. Bloger natomiast może w bardzo prosty sposób znaleźć sobie partnera do współpracy. Dużym plusem Reachablogger jest to, że to my sami wybieramy sobie spośród dostępnych ofert, o czym chcemy pisać i oferujemy korzystne dla nas stawki – lub ewentualnie zgadzamy się na stawkę zaproponowaną przez Reklamodawcę. Pełna swoboda – nikt przecież nie narzuci nam, że na naszym kulinarnym blogu powinniśmy pisać o mechanikach w Poznaniu. Ofert jest bardzo wiele, więc z pewnością każdy znajdzie dopasowaną do swoich zainteresowań.

  Czy podoba Wam się taki pomysł na zarabianie na blogu? Mnie odpowiada i to bardzo.

  Rozpoczęcie zabawy z ReachaBlogger nie jest niczym trudnym. Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie, dodacie swój blog do bazy i śmiało możecie szukać interesujących Was ofert posegregowanych według pewnych ogólnych kategorii. Po znalezieniu interesującej oferty wystarczy przesłać do autora ofertę oraz przedstawić swoją stawkę. Po otrzymaniu akceptacji i napisaniu przez Was danego artykułu wynagrodzenie gromadzi się na wirtualnym portfelu – można je wypłacić, gdy tylko uzbieracie minimum 50 złotych. Wszelkie sprawy dotyczące artykułu można bez problemu przedyskutować z Reklamodawcą poprzez wbudowany wewnątrz oferty komunikator.

  Ważną kwestią jest, że ReachaBlogger pobiera pewną opłatę związaną z naszą działalnością, o której szczegółowo przeczytacie w FAQ na stronie platformy.

  3

  Ja korzystam z ReachaBlogger od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Dzięki dodaniu kilku blogów mogę wybrać, na jakie tematy chcę pisać i za jaką stawkę. Nie ma również problemu z wypłatą pieniędzy oraz kontaktem z administracją. Jeśli więc zapytacie mnie jak zarobić na blogu, śmiało odpowiem – rejestracja na ReachaBlogger jest bardzo dobrym pomysłem.

  PODSUMOWANIE

  Plusy
  + możliwość zarabiania na blogu
  + pełna swoboda w wybieraniu ofert
  + łatwy kontakt z Reklamodawcami i Administracją serwisu
  + szybka wypłata uzbieranych środków

  Minusy
  – prowizja pobierana od transakcji

  Autor: Severan

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x