SIEĆ NERDHEIM:

Podsumowanie WitcherCon 2021 – wszystkie materiały w jednym miejscu

Za nami pierwszy pokaz WitcherCon 2021 zorganizowany przez CD Projekt Red i Netflix. Podczas trwającego ponad 3 godziny streamu zaprezentowano nowe materiały z 2. sezonu serialu Wiedźmin, serialu animowanego Wiedźmin: Zmora Wilka oraz gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Poniżej znajdziecie zbiór wszystkich materiałów i informacji. Zapraszamy do oglądania.

[AKTUALIZACJA] Dodano informacje i materiały z 2. dnia WitcherCon 2021Wiedźmin: Sezon 2, Wiedźmin: Zmora Wilka oraz Wiedźmin: Ronin

ZOBACZ TAKŻE:

WITCHERCON 2021 DZIEŃ 1

Wiedźmin: Sezon 2

Leszy pojawi się w nadchodzącym sezonie. Oto krótki teaser:

Pierwsze spojrzenie na Jaskra w 2. sezonie serialu Wiedźmin

Premiera 2. sezonu serialu odbędzie się 17. grudnia

Lambert i Ciri w Kaer Morhen

Materiał o Ciri i Jennefer

Oto lista odcinków i logo 2. sezonu:

  • Odcinek 1 – A Grain of Truth (Ziarno Prawdy)
  • Odcinek 2 – Kaer Morhen
  • Odcinek 3 – What Is Lost (Straty)
  • Odcinek 4 – Redanian Intelligence (Redański Wywiad)
  • Odcinek 5 – Turn Your Back (Odwrót)
  • Odcinek 6 – Dear Friend (Miły Przyjacielu)
  • Odcinek 7 – Voleth Meir
  • Odcinek 8 – [TOP SECRET]

Polski plakat:

Małe spojrzenie na Kaer Morhen

Kaskaderzy opowiadają o pracach na planie

I kolejne materiały z pracy na planie

Płotka ma się świetnie

MMSA_17_11_2020CS81-138.DNG

Zwiastun 2. sezonu serialu Wiedźmin do Netflixa

„Pod koniec pierwszego sezonu mamy, moim zdaniem, jedną z najbardziej emocjonalnych scen, jakie zrealizowaliśmy, kiedy Geralt i Ciri odnajdują się po tym, jak szukali siebie przez cały sezon… I wygląda na to, że mamy postać ojca i postać córki, i wszystko powinno już być idealne, gdyby nie to, że nigdy wcześniej się nie spotkali. Zatem ciekawie było zacząć 2. sezon, myśląc o tym, że nie są jeszcze rodziną. Jak mają się nią stać? Co zrobić, kiedy jest się osobą taką jak Geralt, który przysiągł, że nigdy nie będzie nikogo potrzebował? A potem zostaje mu przedstawiona dziewczyna, która jest teraz wyłącznie pod jego opieką. Mamy też Ciri, która była przyzwyczajona do bycia pod czyjąś opieką, ale w zasadzie przez cały sezon od wszystkich uciekała, a teraz powiedziano jej, że ktoś się nią zaopiekuje. Wspaniale było więc rozpocząć 2. sezon od momentu, w którym bohaterowie są trochę niepewni, jak być ze sobą i muszą do tego dojrzeć. Chcieliśmy mieć pewność, że będzie to autentyczna relacja, że nie będą ze sobą po prostu zżyci od samego początku”.
Lauren Schmidt Hissrich o relacji Geralta i Ciri

„[Trening] był jedną z rzeczy, które najbardziej mnie ekscytowały w 2. sezonie, ponieważ uwielbiam to robić. Uwielbiam kaskaderkę. Pracujemy w tym zakresie z najlepszymi ludźmi, są bardzo fajni i wydobywają z nas to, co najlepsze. Ale tak, Ciri faktycznie zacznie treningi i będą one jedną z jej głównych motywacji. Jest bardzo zdeterminowana i naprawdę chce umieć walczyć jak wiedźmin i stać się wiedźminką”.
Freya Allan o tym, czy w tym sezonie zobaczymy Ciri w sekwencjach kaskaderskich

„Uwielbiam w niej, że na wszystko znajdzie radę. Lubię ją za bycie waleczną. To moja ulubiona cecha w Yennefer. Tych fajnych jest oczywiście więcej. Trochę upodobniłam się do niej. Kształtujemy się wzajemnie”.
Anya Chalotra o ulubionych cechach jej postaci, Yennefer

„To w jaki sposób zagrałem Geralta w pierwszym sezonie było od początku przemyślane. Większość czasu przebywał w dziczy, nie miał możliwości prowadzenia rozległych dialogów. Pomyślałem więc, że najlepiej, jeśli będzie to człowiek, który mówi mało, ponieważ dzięki temu sprawia wrażenie, że więcej myśli. Taki był mój zamiar. Ale kiedy już poznałem scenariusz z Cirillą, Wiedźminami i miejscami oraz ludźmi, których już zna, uznałem, że trzeba mu pozwolić być bardziej rozmownym i filozoficznym, mówić więcej i się wymądrzać, ponieważ taki właśnie jest. Nie jest tylko wielkim, starym, siwowłosym brutalem”.
Henry Cavill o drodze, którą przeszedł jego bohater, Geralt

„Jest wiele nowych postaci, które przedstawimy widzom w 2. sezonie. Po raz pierwszy zobaczymy Dijkstrę i Królestwo Redanii. Wiem, że wielu fanów jest podekscytowanych pierwszym spotkaniem z takimi postaciami jak Filippa, Codringher, Fenn, Rience, Nenneke. Jest ich wiele, ale muszę powiedzieć, że Vesemir jest tym, którego spotkania z publicznością najbardziej nie mogę się doczekać. Vesemir jest integralną częścią historii, którą opowiadamy w tym sezonie. Po raz pierwszy przenosimy się do Kaer Morhen, a w sezonie, w którym Geralt stał się ojcem dla Ciri, ważne wydawało nam się pokazanie tego, kim był jego ojciec. To wszystko składa się na wielopokoleniową opowieść, ponieważ Vesemir i Ciri też mają swoją historię i zaczyna się myśleć: „Och, wszyscy ci ludzie powinni wchodzić ze sobą w interakcję, uczyć się od siebie nawzajem i ze sobą walczyć””
Lauren Schmidt Hissrich o nowych postaciach w 2. sezonie

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wkrótce ukaże się next-genowa aktualizacja Dzikiego Gonu dla PS5, Xbox Series X|S oraz PC. Ujawniono też, że twórcy dodadzą kilka DLC inspirowanych serialem Netflixa

Wiedźmin: Zmora Wilka

Premiera serialu zapowiedziana jest na 23. sierpnia.

WITCHERCON 2021 DZIEŃ 2

Wiedźmin: Sezon 2

Kolejne materiały z pracy na planie 2. sezonu serialu Wiedźmin

Wiedźmin: Zmora Wilka

Pierwsze spojrzenia na Vesemira

Materiał z produkcji

Wiedźmin: Ronin

Wiedźmin: Ronin — oryginalny komiks, którego akcja rozgrywa się w świecie inspirowanym antyczną Japonią. Geralt podąża tropem mitycznej kobiety śniegu, znanej jako Yuki Onna…

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki