SIEĆ NERDHEIM:

Pierwsze urodziny Nie Tylko Gry – pierwszy konkurs

Pierwsze urodziny Nie Tylko Gry 1

Nie Tylko Gry obchodzą właśnie swoje pierwsze urodziny. Aby jak najlepiej uczcić tę okazję przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów, które startować będą w ciągu najbliższych dni. W tym poście znajdziecie informacje o naszym pierwszym konkursie.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – należy w komentarzu pod tym postem odpowiedzieć na pytanie: "Z którym książkowym bohaterem byś się z chęcią zaprzyjaźnił/ła i dlaczego?" . O tym kto wygra decydują nasi czytelnicy – wygrywa osoba, która zgarnie najwięcej głosów pod swoim zgłoszeniem. Do zwycięzcy powędrują następujące nagrody książkowe: "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes, "Szczury Wrocławia" Roberta J. Szmidta wraz z autografem, "Przy mnie będziesz bezpieczna" Amy Hatvany oraz "Po bajkale" Jakuba Rybickiego. Konkurs trwa do 15 grudnia włącznie. Poniżej znajdziecie regulamin konkursu – prosimy się z nim zapoznać przed wysłaniem zgłoszenia.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest ekipa bloga Nie tylko Gry.
  2. Konkurs rozpoczyna się 1 grudnia 2016 r. i trwać będzie do 15 grudnia 2016 r. (włącznie)
  3. Ogłoszenie wyników nastąpi do 20 grudnia 2016 r. na łamach bloga oraz na fanpage’u Nie Tylko Gry
  4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 15 października 2016 r. prześle w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie konkursowe "Z którym książkowym bohaterem byś się z chęcią zaprzyjaźnił/ła i dlaczego?". W zgłoszeniu prosimy także o wstawienie swojego adresu mailowego.
  5. Zwycięzca wybierany jest przez czytelników – to właśnie oni na podstawie wstawionych zgłoszeń mogą głosować na wybrana przez siebie odpowiedź.
  6. Autor zgłoszenia z największą ilością głosów od czytelników otrzyma cała pulę nagród wymienioną poniżej.
  7. Użytkownik, który wyśle swój tekst, zgadza się tym samym na jego publikację na blogu Nie Tylko Gry.
  8. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do ekipy bloga Nie Tylko Gry.
  9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania konkursu oraz do zwiększenia ilości nagród (w razie zmiany poniżej pojawi się dodatkowy załącznik do Regulaminu).
  10. Na wszelkie pytania dotyczące konkursu chętnie odpowiemy mailowo oraz w komentarzach pod tym artykułem – pytania prosimy oznaczać wstawiając na początku "[PYTANIE]".

NAGRODY:

Pierwsze urodziny Nie Tylko Gry 2 Pierwsze urodziny Nie Tylko Gry 3 Pierwsze urodziny Nie Tylko Gry 4 Pierwsze urodziny Nie Tylko Gry 5

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian Kuryło
7 lat temu

Głosujemy przyciskając przycisk „^” znajdujący się pod komentarzem

Stuhm
Stuhm
7 lat temu

Bardzo chętnie zaprzyjaźniłbym się z osobnikiem kultury pucharów lejkowatych z książki „Prahistoria Ziem Polskich, tom II: Neolit”. Uważam, że dogadalibyśmy się co do form i zdobień ceramiki, ponadto razem zwiedzalibyśmy lokalne grupy kulturowe (a trochę ich jest!). Gdy to nam się znudzi, to zawsze możemy pokopać trochę w kopalni krzemienia pasiastego w Krzemionkach, a na koniec dnia upajać się z flasz z kryzą na kopcu kujawskim i zgłębiać tajniki II rewolucji neolitycznej… Fajnie by było!
grodek_typu_matti@wp.pl

Paulina Kukurka
Paulina Kukurka
7 lat temu

Z chęcią bym się zaprzyjaźniła z panną Marple, z książek Agathy Christie. Tak jak ona, uwielbiam rozwiązywać zagadki najróżniejszego typu i mogłabym się od niej wiele nauczyć. Bardzo imponuje mi jej wiedza i zdolność łączenia ze sobą faktów, wiążąc je z historiami, które kiedyś wydarzyły się w jej miasteczku. Chętnie bym rozwiązała z nią niejedną zagadkę i może pograłabym z nią w Cluedo lub inną grę podobną do tej.
mail: paukuk12@wp.pl

Barim Kenzema
Barim Kenzema
7 lat temu

Chętnie zaprzyjaźniłbym się z Benem Mears’em bohaterem „Miasteczka Salem” autorstwa Stephena Kinga. Szczerze mówiąc jestem jego uosobieniem w rzeczywistości choć urodziłem się wiele lat po premierze książki. Wyjątkiem jest tylko to że ja nie spotkałem żadnych wampirów ani innych nadprzyrodzonych postaci na swojej drodze. Przyjaźń z Benem dodała by mi smaczku w przygodach których dotąd nie miałem. ( /a tak między nami zauroczyłem się w dziewczynie Bena 😉 ona jest taka słodka). gryzior@gmail.com

Anu lka
Anu lka
7 lat temu

Chętnie bym się zaprzyjaźniła z Anastazją Steele i wsypałabym jej cyjanek lub arszenik do kawy i byłoby o jedną irytującą bohaterkę mniej.

jula1987@o2.pl

Natalia Kosin
Natalia Kosin
7 lat temu

Chętnie zaprzyjaźniłabym się z Clary z ,,Miasta kości”. Uwielbiam tą książkę, a ta cała magie i runy bardzo mi się podobają. Chciałabym dowiedzieć się jak to jest być nocnym łowcą. Chciałabym choć trochę poczuć to na własnej skórze (jakkolwiek dziwnie to brzmi :D). Clary jest wspaniałą, silną i waleczną osobą. Myślę, że mamy bardzo podobny charakter i z pewnością byśmy się zaprzyjaźniły.
mail: natalia.kosin.181@gmail.com

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki