SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Patronujemy wydaniu polskiej wersji komiksu Dragon Age: Zabójca magów

  Dragon Age: Zabójca magów #1

  Już 11.01.2017 nakładem Wydawnictwa Okami ukaże się polska wersja komiksu ze świata Dragon AgeDragon Age: Zabójca magów, którego to każdy z zeszytów mieliśmy okazje zrecenzować na naszym blogu. Jest to dla nas niezwykłe wydarzenie – pierwszy raz mamy okazję objąć naszym patronatem produkt, o który tak długo zabiegaliśmy na naszym rynku. Poniżej znaleźć możecie szczegółowy opis wydania, wygląd polskiej okładki oraz 3 strony promocyjne. Mamy nadzieję, że komiks świetnie przyjmie się w naszym kraju, a wydawnictwo zdecyduje się także na wydanie trylogii ze scenariuszem Davida Gaidera. Dajcie znać jak podoba Wam się polski przekład.

  OPIS:

  Legendarny scenarzysta Greg Rucka rozpoczyna nową opowieść osadzoną we wciągającym świecie mrocznego fantasy Dragon Age!
  Tessa i Marius, najemnicy wierni tylko wobec siebie samych, zarabiają na życie tropiąc i eliminując tych, którzy wykorzystują magię do krzywdzenia innych.
  Zmuszeni do ucieczki przez zdradzieckiego zleceniodawcę pragnącego zatrzeć za sobą wszystkie ślady, znajdują schronienie w szeregach odrodzonej Inkwizycji.
  Jednak gdy na nieboskłonie pojawia się tajemniczy Wyłom, podążający w ślad za nimi zabójcy okazuję się być okazują się być ich najmniejszym zmartwieniem.
  Czy z pomocą nowych towarzyszy Tessa i Marius zdołają ocalić Thedas przed największym zagrożeniem w historii kontynentu?

  AUTORZY:

  Scenariusz: Greg Rucka
  Rysunki: Carmen Carnero
  Tusz: Terry Pallot
  Kolory: Michael Atiyeh
  Okładka: Sachin Teng
  Przekład: Dariusz Stańczyk
  Redakcja wyd. polskiego: Marcin Waincetel
  Redaktor naczelny wyd. polskiego: Rafał Maj

  >>>KUP KOMIKS DRAGON AGE: ZABÓJCA MAGÓW #1<<<

  STRONY PROMOCYJNE:

  Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 1

  Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 2

  Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 3

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Bartek Janeczko
  Bartek Janeczko
  3 lat temu

  Całkiem niezły blog, dobrze się czytało ! Szukasz może prezentu dla rodziny chłopaka dziewczyny czy partnera biznesowego? Wejdź do mnie na stronę i obczaj:
  Kwiaty w pudełkach KATOWICE

  Michał Lipka
  Michał Lipkahttps://ksiazkarniablog.blogspot.com/
  Rocznik 88. Próbuje swoich sił w pisaniu, w tworzeniu komiksów także. Przede wszystkim jednak czyta - dużo, namiętnie i bez chwili wytchnienia. A potem stara się wszystko to recenzować. Prowadzi także książkowego bloga https://ksiazkarniablog.blogspot.com

  1
  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x