SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Oglądaj z nami Gamescom Opening Night Live 2020

  Dzisiejszego wieczoru wystartuje kolejna impreza dedykowana dla graczy – Gamescom Opening Night Live. Oficjalnie całość rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu polskiego, ale już od 19:30 będziemy mogli oglądać pre-show przygotowany przez Geoffa Keighleya – gospodarza całego eventu. W trakcie pre-show mają zostać zaprezentowane pomniejsze projekty, zaś w trakcie wydarzenia głównego przygotowano 38 prezentacji gier od 18 twórców. Według organizatorów będą to w dużej mierze tytuły już prezentowane wcześniej, ale nie zabraknie również i niespodzianek.

  Targi Gamescom są również finałem zorganizowanego przez Geoffa wydarzenia Summer Game Fest 2020. Pełne podsumowanie wszystkich prezentacji i konferencji w ramach tego eventu znajdziecie TUTAJ.

  Zapraszamy wszystkich do wspólnego oglądania Gamescom Opening Night Live 2020

  Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

  komentarze

  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).