SIEĆ NERDHEIM:

Nocne granie – biurka gamingowe z diodami led

Stworzenie komfortowego miejsca pracy i zabawy jest w obecnych czasach niezwykle istotne. Szczególnie w trakcie ostatnich kilkunastu miesięcy wiele osób mogło doświadczyć, jak duże znaczenie ma odpowiednie wyposażenie swojego najbliższego otoczenia. Nieważne jest czy pełni ono funkcję naszego home office, szkolnej ławki czy centrum multimedialnej rozrywki. Ergonomia fotela, jakość obrazu monitora czy wielkość biurka to być może drobnostki, ale to jednak one decydują w dużej mierze o naszym komforcie. Można tego doświadczyć zwłaszcza podczas długich maratonów spędzonych przed komputerem. W dzisiejszych czasach służy on już nie tylko do grania, ale i umożliwia również wygodne oglądanie ulubionych streamerów na Twitchu lub komunikację z przyjaciółmi na Discordzie. Niezbędnym elementem do stworzenia swojego wymarzonego stanowiska jest z pewnością odpowiednio dobrane biurko. To właśnie do osób poszukujących tego rodzaju elementu wyposażenia wnętrza ofertę kieruje polska firma YRKE.

Meblem mającym szansę spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta jest specjalne Biurko Gamingowe w diodami led będące jednym z flagowych produktów należących do marki YRKE. Ten składający się na pozór wyłącznie z czterech nóg i szerokiego blatu stół ma możliwość ukrycia w swoim wnętrzu naprawdę wielu interesujących elementów. Tylko od nas samych zależy jakie dodatkowe opcje wybierzemy do naszego indywidualnie przygotowanego biurka. Może to być m.in. uchwyt na słuchawki, ładowarka indukcyjna wkomponowana w blat stołu lub panel LED cieszący się dużą popularnością wśród młodszych graczy. Umożliwia on podświetlenie całego stanowiska, w taki sposób by nie przeszkadzało ono innym domownikom znajdującym się w pobliżu.

Opcji dopasowania zamówionego biurka do własnych potrzeb firma oferuje zresztą znacznie więcej. Możliwość wyboru grubości i koloru blatu oraz rodzaju regulowanych nóg to część z nich. Dzięki temu każdy może stworzyć dokładnie taki stół, o jakim tylko marzy.  Wybór dodatkowych opcji wiąże się ze wzrostem ceny bazowej produktu. To, co szczególnie jednak zwróciło moją uwagę w tej ofercie to możliwość wyboru wielkości blatu. Jego szerokość może mieć od 100 do nawet 180 cm. Opcja ta powinna umożliwić wkomponowanie biurka do praktycznie każdego wnętrza. Indywidualne dopasowanie szerokości blatu będzie stanowić również dużą zaletę dla osób potrzebujących sporej ilości wolnej przestrzeni. Maksymalnej wielkości blat z pewnością pomieści liczne urządzenia niezbędne do pracy lub długich maratonów grania. Olbrzymi monitor, mini lodówka na napoje bądź konsola powinny więc bez problemu się na nim zmieścić.

Produkt marki Yrke skierowany jest do niezwykle szerokiego grona odbiorców. Spora ilość możliwych do wyboru opcji sprawia, że biurko można dopasować nie tylko do własnych potrzeb, ale też posiadanego na jego zakup budżetu. Tym, co zachęcić może do wyboru tego sprzętu jest również darmowa dostawa oraz możliwość jego zakupu na raty. Z pewnością podczas poszukiwań nowego wyposażenia pokoju warto wziąć pod uwagę biurko oferowane przez tego producenta. 

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki