SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj książkę Metro 2035: Czerwony wariant

Wspólnie z wydawnictwem Insignis mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejny, urodzinowy konkurs portalu NieTylkoGry.pl. Waszym zadaniem będzie wymyślenie i opisanie stacji metra, na której mogłaby dziać się akcja kolejnej książki z uniwersum Metro. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać w komentarzu pod tym postem, koniecznie w odpowiednim polu podając adres email do kontaktu. Wśród nasłanych do nas zgłoszeń wybierzemy troje zwycięzców, do których powędrują egzemplarze książki Metro 2035: Czerwony wariant autorstwa Siergieja Niedoruba. Konkurs trwa od 18 listopada 2018 r. do 2 grudnia 2018 r. (włącznie). Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem. Więcej konkursów znajdziecie na naszej stronie Konkursy na NieTylkoGry.pl.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: wydawnictwo Insignis oraz portal Nie tylko Gry.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry oraz pracownicy wydawnictwa Insignis.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2018 r. i trwać będzie do 2 grudnia 2018 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 2 grudnia 2018 r. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – „wymyślenie i opisanie stacji metra, na której mogłaby dziać się akcja kolejnej książki z uniwersum Metro”
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną trzy osoby, Wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 grudnia 2018 r. na łamach portalu nerdheim.pl oraz na fanpage’u
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki Metro 2035: Czerwony wariant (po egzemplarzu na każdego wygranego)
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Nie wysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Jakub
Jakub
5 lat temu

Stacja metra znajdowała się obok hali, na której w dniu atomowego ataku organizowano ewent fanów fantasy. Życie na stacji toczy się w formie gry RPG, każdy nowy przybysz chcący zamieszkać na niej musi wymyślić, postać i poprosić o zgodę mistrza gry, który jest jej zarządcą.

kubakar20@gmail.com

Piotrek
Piotrek
5 lat temu

Nowy York, okolice Times Square. Niegdyś tętniące życiem Centrum Świata – dzisiaj spustoszone przez atomowy kataklizm ruiny metropolii. Całe życie zeszło do podziemi. Stacja metra pod placem została rozbudowana w główny schron miasta, jednak społeczność napotkała tu wiele problemów. Mnogość turystów obecnych tu w trakcie katastrofy spowodowała ogromne zróżnicowanie etniczne na terenie kolonii. Nastąpił podział na narody, wyznania i rasy. Gdyby nie sprawne zarządzanie wojskowych, którzy przejęli tu władzę, niechybnie doszło by do rozlewu krwi między ocalałymi. Wojna zbliża nie nieuchronnie, a do tego z tuneli metra zaczyna wyłaniać się cień…

Karol Minkiewicz
Karol Minkiewicz
5 lat temu

Praga miasto nie dotknięte tak silnie wybuchem bomb jak Moskwa.Rodowici Czesi zaczynają powracać do pogaństwa natomiast roznoracy studenci imigranci itp. muszą walczyć o przeżycie zakładają placówkę w metrze gdy już mają upaść pojawia się Czech który chce zmienić podejście Czechów do innych ras czy zdąży przed zagładą?
Krolczech1399@gmail.com

Karolina Hirth
Karolina Hirth
5 lat temu

W Polsce, Warszawie, gdzie nie ma takiej technologii jak w USA, gdzie nie ma tyle broni palnej 😀 Tylko umysł Polaków i ich kreatywność, waleczność i siła 🙂 To by była jazda bez trzymanki. (karolinahirth@gmail.com)

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki