Więcej

  [KONKURS] Wygraj książkę Metro 2035: Czerwony wariant

  Wspólnie z wydawnictwem Insignis mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejny, urodzinowy konkurs portalu NieTylkoGry.pl. Waszym zadaniem będzie wymyślenie i opisanie stacji metra, na której mogłaby dziać się akcja kolejnej książki z uniwersum Metro. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać w komentarzu pod tym postem, koniecznie w odpowiednim polu podając adres email do kontaktu. Wśród nasłanych do nas zgłoszeń wybierzemy troje zwycięzców, do których powędrują egzemplarze książki Metro 2035: Czerwony wariant autorstwa Siergieja Niedoruba. Konkurs trwa od 18 listopada 2018 r. do 2 grudnia 2018 r. (włącznie). Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem. Więcej konkursów znajdziecie na naszej stronie Konkursy na NieTylkoGry.pl.

  REGULAMIN KONKURSU

  § 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: wydawnictwo Insignis oraz portal Nie tylko Gry.
  2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
  3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry oraz pracownicy wydawnictwa Insignis.
  4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
  5. Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2018 r. i trwać będzie do 2 grudnia 2018 r. (włącznie)

  § 2 ZASADY

  1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 2 grudnia 2018 r. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – “wymyślenie i opisanie stacji metra, na której mogłaby dziać się akcja kolejnej książki z uniwersum Metro”
  2. Zwycięzcami konkursu zostaną trzy osoby, Wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
  3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 grudnia 2018 r. na łamach portalu nerdheim.pl oraz na fanpage’u
  5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

  § 3 NAGRODA

  1. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki Metro 2035: Czerwony wariant (po egzemplarzu na każdego wygranego)
  2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Nie wysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
  4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

  § 4 DANE UCZESTNIKÓW

  1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
  2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
  3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

  § 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

  4 KOMENTARZE

  4
  Dodaj komentarz

  avatar
  4 Comment threads
  0 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  4 Comment authors
  Karolina HirthKarol MinkiewiczPiotrekJakub Recent comment authors
  najnowszy najstarszy oceniany
  Jakub
  Gość
  Jakub

  Stacja metra znajdowała się obok hali, na której w dniu atomowego ataku organizowano ewent fanów fantasy. Życie na stacji toczy się w formie gry RPG, każdy nowy przybysz chcący zamieszkać na niej musi wymyślić, postać i poprosić o zgodę mistrza gry, który jest jej zarządcą.

  kubakar20@gmail.com

  Piotrek
  Gość
  Piotrek

  Nowy York, okolice Times Square. Niegdyś tętniące życiem Centrum Świata – dzisiaj spustoszone przez atomowy kataklizm ruiny metropolii. Całe życie zeszło do podziemi. Stacja metra pod placem została rozbudowana w główny schron miasta, jednak społeczność napotkała tu wiele problemów. Mnogość turystów obecnych tu w trakcie katastrofy spowodowała ogromne zróżnicowanie etniczne na terenie kolonii. Nastąpił podział na narody, wyznania i rasy. Gdyby nie sprawne zarządzanie wojskowych, którzy przejęli tu władzę, niechybnie doszło by do rozlewu krwi między ocalałymi. Wojna zbliża nie nieuchronnie, a do tego z tuneli metra zaczyna wyłaniać się cień…

  Karol Minkiewicz
  Użytkownik
  Karol Minkiewicz

  Praga miasto nie dotknięte tak silnie wybuchem bomb jak Moskwa.Rodowici Czesi zaczynają powracać do pogaństwa natomiast roznoracy studenci imigranci itp. muszą walczyć o przeżycie zakładają placówkę w metrze gdy już mają upaść pojawia się Czech który chce zmienić podejście Czechów do innych ras czy zdąży przed zagładą?
  Krolczech1399@gmail.com

  Karolina Hirth
  Użytkownik
  Karolina Hirth

  W Polsce, Warszawie, gdzie nie ma takiej technologii jak w USA, gdzie nie ma tyle broni palnej 😀 Tylko umysł Polaków i ich kreatywność, waleczność i siła 🙂 To by była jazda bez trzymanki. (karolinahirth@gmail.com)

  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).