SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj komiks Bler: Nieistnienie

Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejny urodzinowy konkurs na NieTylkoGry.pl. Wspólnie z Rafałem Szłapą zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, w którym Waszym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytania „Jaką supermoc chciałbyś/ałabyś posiadać i dlaczego? Jak wykorzystałbyś/ałabyś opisaną moc do ratowania świata?”. Odpowiedzi na te pytania, będące jednocześnie zgłoszeniem konkursowym prosimy przesyłać w komentarzu pod tym wpisem – koniecznie w odpowiednim polu wpisując poprawny adres mailowy do kontaktu. Wśród osób, które prześlą do nas zgłoszenie wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy troje zwycięzców do których powędrują egzemplarze komiksu Bler: Nieistnienie autorstwa Rafała Szłapy. Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem. Więcej konkursów znajdziecie na naszej stronie Konkursy na NieTylkoGry.pl.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: wydawnictwo Insignis oraz portal Nie tylko Gry.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2018 r. i trwać będzie do 2 grudnia 2018 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 2 grudnia 2018 r. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytania „Jaką supermoc chciałbyś/ałabyś posiadać i dlaczego? Jak wykorzystałbyś/ałabyś opisaną moc do ratowania świata?”.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną trzy osoby, Wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 grudnia 2018 r. na łamach portalu nerdheim.pl oraz na fanpage’u
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze komiksu Bler: Nieistnienie (po egzemplarzu na każdego wygranego)
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Nie wysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Darek
5 lat temu

Każdy choć raz w swoim życiu zastanawiał się, jaką supermoc chciałby mieć. Ja nie tylko się zastanawiałem, ale pytałem o to innych. I wyszło, że moja moc jest najbardziej pożądaną. Chodzi oczywiście o moc teleportacji na wzór tej z filmu „Jumper” lub gry „InFamous: Second Son”.
Jak użyłbym jej do ratowania świata? Haha, wcale bym jej nie użył w tym celu! Moc byłaby egoistycznie moja i tylko moja. Zwiedzałbym z jej pomocą świat, miejsca, imprezy, eventy. Okazyjnie mógłbym zdejmować koty z drzew.

Antek
Antek
5 lat temu

Fajnie byłoby przewidywać przyszłość tak o przynajmniej godzine, wtedy miałbym czas zapobiegać tragedią lub informować odpowiednie służby o nadchodzacym zdarzeniu

Wojtek
Wojtek
5 lat temu

Już jakiś czas temu domyśliłem się że super mocą jaka by mi w zupełności wystarczała to bycie nieśmiertelnym/długowiecznym. Dzięki temu miał bym bardzo dużo czasu aby pomagać ludziom w najtrudniejszych sytuacjach i masę czasu aby ćwiczyć i nabierać doświadczenia. Do każdej akcji i walki wchodził bym na pewniaka i z zimną głową. Wiem że taka moc miała by też swoje konsekwencje, ale jak mawia klasyk „z wielką mocą, wiąże się wielka odpowiedzialność”.

Ola
Ola
5 lat temu

Ja chcialabym miec moc, która „zmuszałaby” osoby w moim otoczeniu do mówienia wyłącznie prawdy. Moze mało spektakularne, ale za to jakie zabawne. Politycy i przestępcy podczas przesłuchania mieliby przekichane. Przy okazji wiedziałabym kto ma złe zamiary z góry. I nie musiałabym nosic majtek na rajtuzach albo latac z połnagim tyłkiem po mieście.

Karolina Hirth
Karolina Hirth
5 lat temu

Chciałabym móc mieszać ludziom w głowie, przez tworzenie obrazów – halucynacji, wtedy mogłabym dawać nauczkę złym ludziom w edukacyjny sposób, np zabójcom kotów i psów, bym tak namieszała w głowie, by mogli poczuć się na miejscu zwierzaków, aby zobaczyli jak to jest. Politykom bym pokazała prawidłową reakcje społeczną na ich machlojki. Tym którzy znęcają się nad innymi i tym co wyśmiewają innych, pokazała bym ich w sytuacji, gdzie wszyscy się z nich śmieją. Antagonistów bym załatwiała przez halucynacje, nie musiała bym używać siły, wystarczy manipulacja w ich głowie. Pomagałam bym też zwykłym ludziom, dając im siły i wiarę w siebie, dając im nadzieje i ukojenie w bólu. Myślę że jest to ciekawa opcja, ma ogromne możliwości, ale niesie ze sobą pewne odpowiedzialności i konsekwencje, bo trzeba uważać na swoje oceny i swoje ego, by nie posunąć się za daleko, a także wymaga to kreatywności i sprytu.

Jako bonus, szefowi bym pokazała, jak myślami podnoszę autobus i rzucam mu na samochód 😀 a potem by mu dała zrozumieć, że to tylko on widział – myślę że by tego nie zapomniał.

Karolina Hirth
Karolina Hirth
Reply to  Karolina Hirth
5 lat temu

(mail ocenzurowano)

Piotrek
Piotrek
5 lat temu

Zawsze uważałem, że moc cofania czasu byłaby niesamowita, nie tylko w celu ratowania losów planety, ale także w naszych osobistych sprawach. Przykładowo, w złości zerwałeś z idealną dziewczyną? Cofasz czas, nie popełniasz błędu i wszystko jest super! Zarysowałeś swój nowy samochód? Cofasz się o parę minut i dokładnie uważasz na mijane słupki! Doszło do ataku terrorystycznego? Parę godzin wstecz, ostrzegasz odpowiednie służby, setki istnień uratowanych! Ajjj, szkoda, że to tak nierealne…

Karol Minkiewicz
Karol Minkiewicz
5 lat temu

Zdecydowanie zatrzymywanie czasu w ten sposób można by obalić rządy świata i stworzyć jeden kraj który co prawda inwigiluje obywateli a religie zostały zmieniony by ludzie się nie radykyzowali mimo to dzięki niemu nie ma wojen głodu imigracji migracji itp.A o zamachach dzieci myślą jak o legendach którymi się je straszy.
Krolczech1399@gmail.com

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki