SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  [KONKURS] Wygraj książkę World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec

  Ekipa NieTylkoGry.pl wspólnie z wydawnictwem Insignis serdecznie zapraszają na konkurs, w którym Waszym zadaniem jest napisanie w komentarzu „Która frakcja jest Twoim zdaniem lepsza – Horda, czy Przymierze? Opisz dlaczego.” Wśród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie troje zwycięzców, do których powędrują egzemplarze książki World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec. Konkurs trwa od 18 listopada 2018 r. do 2 grudnia 2018 r. (włącznie). Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie z zamieszczonym poniżej regulaminem. Więcej konkursów znajdziecie na naszej stronie Konkursy na NieTylkoGry.pl.

  REGULAMIN KONKURSU

  § 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: wydawnictwo Insignis oraz portal Nie tylko Gry.
  2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
  3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry oraz pracownicy wydawnictwa Insignis.
  4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
  5. Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2018 r. i trwać będzie do 2 grudnia 2018 r. (włącznie)

  § 2 ZASADY

  1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 2 grudnia 2018 r. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – „Która frakcja jest Twoim zdaniem lepsza – Horda, czy Przymierze? Opisz dlaczego.”
  2. Zwycięzcami konkursu zostaną trzy osoby, Wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
  3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 10 grudnia 2018 r. na łamach portalu nerdheim.pl oraz na fanpage’u
  5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza konkursowego.

  § 3 NAGRODA

  1. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec (po egzemplarzu na każdego wygranego)
  2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
  4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

  § 4 DANE UCZESTNIKÓW

  1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
  2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
  3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

  § 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  9 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Kasia Podkul
  Kasia Podkul
  1 rok temu

  Cieżko jest stwierdzić która frakcja jest lepsza, gdy zaczynałam swoją przygodę z WoWem moja pierwsza postacią był belf jednak wtedy nie zaglebialam sie w to, to był swego rodzaju dziki strzał. Jednak od kilku lat gram dla Alliance. Myśle, ze duże znaczenie w wyborze frakcji jest charakter gracza. Wybrałam Przymierze ze względu na to iż wydało mi sie tą lepsza strona konfliktu, tą szlachetną i dobrą. Mądrze władający król chcący bronić swych poddanych nie kierujący sie pierwotnymi dzikimi instynktami. No i rasy, piękne Draenei, zabawne krasnoludy, odważni ludzie, tajemnicze Nocne Elfy, zaczarowany i piękny świat początkowych lokacji. Wiele razy sama… Czytaj więcej »

  Kamil
  Kamil
  1 rok temu

  Horda jest lepsza ponieważ jest złożona z wielu różnych ras których połączyło nastawienie do przymierza, następnie pokonali wiele przeszkód które ich ukształtowały i umocniły. Horda posiada wielu złych bohaterów których nie da się nie lubić i znaleźć podobieństwa do wyrzutków w naszym świecie. Horda > Przymierze.

  Jakub
  Jakub
  1 rok temu

  Według mnie Horda dzięki swojej różnorodności ras i swoim nie jednoznacznie moralnym czynom jest frakcją dużo ciekawszą od Przymierza.

  Darek
  1 rok temu

  – Honor, duma, więzy społeczne! Oto szlachetne przymioty Przymierza, która zdradziecka i chaotyczna Horda nigdy nie zrozumie! – zakrzyknął paladyn.
  – Słodkie schronienie zieleni drzew przy źródle życia, to coś, co żaden z pomylonych długouchych skąpanych we krwi nie pojmie. – dodała ciemna elfka.
  – Kamień ma duszę – przerwał wyliczankę krasnolud, ale zaraz został przekrzyczany przez gnoma – Wynalazki to siła Przymierza.
  For the Alliance! – podsumował tubalnym głsoem Draenei

  Gusiol
  Gusiol
  1 rok temu

  Zdecydowanie Horda bo lepiej wpisuje się w klimat gry, wielkie zróżnicowanie ras dające ogromne możliwości. Wielka rotacja przeróżnych Warchiefów. Jest to gra o wojnie więc podoba mi się ideologia Garrosha i Sylvanas prowadząca do jej wygrania! To jako Horda ratowałem Azeroth wielokrotnie i jako Horda dalej gram!

  Łukasz
  Łukasz
  1 rok temu

  Moim osobistym zdaniem, lepszą frakcją jest Przymierze. Utworzone oryginalnie pomiędzy ludźmi, krasnoludami, elfami i gnomami, powstało po pierwszej wojnie, by bronić się przed Hordą. Przymierze jest oparte na na wzajemnym szacunku, tradycji, dumie i odwadze. Powstało by chronić swoich poddanych. By nieść nadzieję i dążyć do pokoju. To są poprostu Ci dobrzy.

  Piotrek
  Piotrek
  1 rok temu

  Przymierze, ze swoją dyscypliną i pięknymi ideałami, jest frakcją, która zdobywa serca i umysły. Jego opór przeciw dzikiej hordzie miejscami przypomina mi Cesarstwo Rzymskie, rozpaczliwie broniące się przed zalewem barbarzyńskich zastępów. Dokładne formacje bojowe, odporne pancerze, starannie wykonane uzbrojenie – to niektóre cechy zapewniające Przymierzu przetrwanie. Strach pomyśleć, jak potężna stałaby się Horda, nabywając tych cech dla swoich wojsk…

  Karol Minkiewicz
  Karol Minkiewicz
  1 rok temu

  Zdecydowanie Przymierze.
  U nich w walce bardziej liczy się takty(było to pokazane na cinematikach.Mają zdecydowanie prawa do wielu ziem Hordy.Nie spalili drzewa.Wszyscy obecni herosi przymierza są dobrzy podczas gdy ci z hordy nie koniecznie(sylvanas).Po za tym razy mają swoją kulturę oczywiście te z hordy również jednak np. Orki cho się nawalac.A u przymierza?Nieskazitelność piękna kultura itp.Nawet budynki przymierze ma ładniejsze
  Krolczech1399@gmail.com

  Mateusz
  Mateusz
  1 rok temu

  Tylko i wyłącznie Przymierze. My nie mamy chatek zrobionych z kupy i gliny. No i to nie my uciekliśmy na Broken Shore, a podobno zginąć w bitwie to tak honorowo i w ogóle fajowo.

  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  9
  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x