SIEĆ NERDHEIM:

[WYNIKI KONKURSU] Wygraj egzemplarz kompendium Kronika. World of Warcraft. Tom 2

Zakończyliśmy na Nerdheimie kolejny konkurs, w którym do wygrania był jeden egzemplarz kompendium Kronika. World of Warcraft. Tom 2. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za nadesłane zgłoszenia. Ciężko było nam podjąć decyzję, do kogo finalnie powędruje nagroda, bo zgłoszenia były bardzo ciekawe, niemniej jednak zdecydowaliśmy, że wspomniana nagroda powędruje do Szymona. Prosimy zwycięzcę o odpowiedź na maila, który przesłaliśmy na podany podczas zgłoszenia adres mailowy.

Już wkrótce ruszy kolejny konkurs. Bądźcie czujni.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki