SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Wyniki konkursu Assassin’s Creed

  wyniki konkursu

  Pierwszy konkurs na naszym blogu dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za nadesłane teskty. Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania konkursem. W przyszłości planujemy dużo więcej takich konkurencji z ciekawymi nagrodami, więc szykujcie się na kolejne konkursy.

  A teraz czas na najprzyjemniejszą część – wyniki. Główną nagrodę – Bluzę z kapturem z motywem z gry Assassin’s Creed: Unity w rozmiarze XL, karty do gry, soundtrack oraz artbook z Assassin’s Creed: Black Flag wędrują do nephalane. Postanowiliśmy także wyróżnić 2 prace użytkowników – Eli K. oraz feedlebrick, do Was powędrują niespodziankowe nagrody pocieszenia. Gratulujemy i prosimy wszystkie wymienione osoby o przesłanie nam swoich adresów do wysyłki nagród.

  Świetnych prac dostaliśmy bardzo dużo – wybór nie był łatwy. W najbliższych dniach będziemy wstawiać dla Was najciekawsze według nas teksty konkursowe.

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x