SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Wygraj książkę World of Warcraft: Cisza przed burzą – wyniki konkursu

  Wspólnie z wydawnictwem Insignis zakończyliśmy własnie konkurs „Wygraj książkę World of Warcraft: Cisza przed burzą”. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie nadesłane teksty.

  Osoby, które napisały najlepsze teksty zostaną nagrodzone egzemplarzem książki World of Warcraft: Cisza przed burzą. Prosimy o sprawdzenie maili – na zwycięskie adresy powędrowały właśnie informacje o nagrodzie z prośbą o przesłanie adresów do wysyłki. Ze względu na ochronę danych, nie podajemy tutaj informacji o zwycięzcach – możemy jednak wspomnieć o tekstach. Nagrody powędrują do autora recenzji pluszowego Murloka, autorki „Rycerze Mroźnego Tronu w Hearthstone” oraz autorki recenzji Warcraft Adventures.

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x