SIEĆ NERDHEIM:

Wygraj książkę World of Warcraft: Cisza przed burzą – wyniki konkursu

Wspólnie z wydawnictwem Insignis zakończyliśmy własnie konkurs „Wygraj książkę World of Warcraft: Cisza przed burzą”. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie nadesłane teksty.

Osoby, które napisały najlepsze teksty zostaną nagrodzone egzemplarzem książki World of Warcraft: Cisza przed burzą. Prosimy o sprawdzenie maili – na zwycięskie adresy powędrowały właśnie informacje o nagrodzie z prośbą o przesłanie adresów do wysyłki. Ze względu na ochronę danych, nie podajemy tutaj informacji o zwycięzcach – możemy jednak wspomnieć o tekstach. Nagrody powędrują do autora recenzji pluszowego Murloka, autorki „Rycerze Mroźnego Tronu w Hearthstone” oraz autorki recenzji Warcraft Adventures.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

spot_img

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).