SIEĆ NERDHEIM:

Wygraj DVD Glass – wyniki konkursu

Kolejny konkurs na NieTylkoGry.pl zakończony –  “Wygraj DVD Glass”. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za wszystkie nadesłane komentarze.

Wśród przesłanych zgłoszeń wybraliśmy osoby, do których powędrują nagrody. DVD Glass powędruje do osób podpisujących się w komentarzu konkursowym jako: DeVi oraz Ewa. Prosimy wskazane osoby o sprawdzenie adresu email podanego podczas wysyłki komentarza konkursowego i o przesłanie w odpowiedzi adresu do wysyłki nagrody. Wysyłka maila zostanie zrealizowana jutro.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
DeVi
4 lat temu

Dziękuję 🙂

Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki