SIEĆ NERDHEIM:

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wielkanoc to przede wszystkim święto nadziei, której źródłem może być nie tylko wiara, ale też tradycja czy odradzające się na wiosnę życie. W gruncie rzeczy nie ma jednak znaczenia czy świętujecie Zmartwychwstanie Pańskie, czy cieszycie się z rozkwitających na drzewach pąków – najważniejsze jest byście ten czas spędzali w towarzystwie rodziny i najbliższych.  

Z okazji dzisiejszego święta chcieliśmy Wam, drodzy czytelnicy, życzyć smacznego jajka, mokrego Dyngusa i wielu prezentów od Zajączka. Ponadto zaś zdrowia, ogromu szczęścia oraz wytrwałości w spełnianiu własnych, nawet najbardziej odjechanych, marzeń. Pamiętajcie, by nigdy nie rezygnować z własnych celów tylko dlatego, że osiągnięcie ich wymaga czasu, on i tak upłynie. 

Pielęgnujcie w sobie nadzieję, bo nie tylko rebelie są na niej zbudowane. 

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy 
ekipa Nie Tylko Gry. 

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki