SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Wielkanoc to przede wszystkim święto nadziei, której źródłem może być nie tylko wiara, ale też tradycja czy odradzające się na wiosnę życie. W gruncie rzeczy nie ma jednak znaczenia czy świętujecie Zmartwychwstanie Pańskie, czy cieszycie się z rozkwitających na drzewach pąków – najważniejsze jest byście ten czas spędzali w towarzystwie rodziny i najbliższych.  

  Z okazji dzisiejszego święta chcieliśmy Wam, drodzy czytelnicy, życzyć smacznego jajka, mokrego Dyngusa i wielu prezentów od Zajączka. Ponadto zaś zdrowia, ogromu szczęścia oraz wytrwałości w spełnianiu własnych, nawet najbardziej odjechanych, marzeń. Pamiętajcie, by nigdy nie rezygnować z własnych celów tylko dlatego, że osiągnięcie ich wymaga czasu, on i tak upłynie. 

  Pielęgnujcie w sobie nadzieję, bo nie tylko rebelie są na niej zbudowane. 

  Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy 
  ekipa Nie Tylko Gry. 

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x