SIEĆ NERDHEIM:

The Game Awards 2020 – oglądaj z nami

Już za kilka godzin, o 1:00 w nocy (pre-show od 00:30) wystartuje tegoroczna edycja gali The Game Awards. W tym roku z powodu panującej epidemii wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności i będzie transmitowane z trzech studiów: w Los Angeles, Londynie i Tokio. Wśród grona prezenterów pojawią się m.in. Keanu Reeves, Christopher Nolan, Troy Baker, Tom Holland i wiele innych znanych osobistości.

W trakcie imprezy przyznane zostaną nagrody dla najlepszych gier mijającego roku. Nie zabraknie jednak również materiałów z nadchodzących tytułów. Według zapowiedzi mają pojawić się informacje o co najmniej dwunastu nowych, niezapowiedzianych wcześniej produkcjach, jak i również materiały z tych ujawnionych już wcześniej. Gala ma potrwać około 2,5 godziny.

My zachęcamy Was do wspólnego oglądania tego wydarzenia. Po jego zakończeniu opublikujemy standardowo podsumowanie wszystkich informacji i materiałów.

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia    OK Nie, dzięki