Więcej

  Rozpocznij przygodę z dronem z Akademią Drona Overmax

  Akademia Drona Overmax

  Choć latanie dronem wydaje się bardzo proste, dla początkujących operatorów ilość informacji może być przytłaczająca. Bezzałogowe statki powietrzne to w końcu zaawansowane technologicznie urządzenia, a korzystanie z nich jest regulowane przez prawo.

  Specjalnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dronami powstała nowa edycja Akademii Drona Overmax, w której w prosty sposób prezentujemy wszystko, co musi wiedzieć młody pilot.

  Pierwszy odcinek nowej serii skupia się na budowie bezzałogowego statku powietrznego – wyjaśniamy, jak działają żyroskopy czy akcelerometry i na czym polega fizyka lotu.


  Dron występujący w tym odcinku to Overmax X-bee drone 3.3 Wi-Fi

  Drugi odcinek opisuje podstawowe regulacje, nakazy i zakazy dotyczące latania. Polecamy również przydatne aplikacje na smartfony, które pomogą w wybraniu odpowiedniej lokalizacji. Zabawa dronem podlega wielu ograniczeniom, z którymi warto się zapoznać.


  Dron występujący w tym odcinku to Overmax X-bee drone 2.4

  Trzeci odcinek nowej serii przedstawia najczęstsze przyczyny wypadków z udziałem dronów i wyjaśnia, o czym należy koniecznie pamiętać przy operowaniu bezzałogowymi statkami powietrznymi.


  Dron występujący w tym odcinku to Overmax X-bee drone 2.5 Wi-Fi

  Odcinek czwarty to gotowa lista rzeczy, które należy sprawdzić przed rozpoczęciem latania. zarówno pod względem mechanicznym (kontrola sprzętu), jak i prawnym. Nasza checklista sprawi, że nie zapomnisz o żadnym ważnym aspekcie.


  Dron występujący w tym odcinku to Overmax X-bee drone 8.0

  W ostatnim odcinku drugiej edycji Akademii Drona Overmax prezentujemy różne widowiskowe triki i akrobacje, do których zdolne są drony Overmax. Miłych lotów!


  Drony, które wzięły udział w tym odcinku: X-bee drone 2.4, X-bee drone 2.5 Wi-Fi, X-bee drone 3.3 Wi-Fi, X-bee drone 8.0

  Oferta dronów dostępna na: ov.overmax.eu

  1 KOMENTARZ

  1
  Dodaj komentarz

  avatar
  1 Comment threads
  0 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  1 Comment authors
  ada Recent comment authors
  najnowszy najstarszy oceniany
  ada
  Gość

  logo jak z harrego pottera:) z tymi latajacymi zniczami 😛