SIEĆ NERDHEIM:

Podsumowanie Netflix Geeked Week DZIEŃ 3 – wszystkie materiały w jednym miejscu

Netflix Geed Week w pierwszym dniu pokazał nam kilka nowych materiałów z nadchodzących produkcji serialowych. Drugi dzień został poświęcony produkcjom filmowym. Trzeci dzień, którego to podsumowanie prezentujemy Wam poniżej, został w całości wypełniony materiałami z nadchodzących animacji. Zobaczcie sami. Czy są na tej liście produkcje na które czekacie?

NETFLIX GEEKED WEEK 2022 DZIEŃ 3 – ANIMACJE

Masters of the Universe (Władcy wszechświata: Objawienie)

Premiera: ?

Sequel klasyka z lat 80. Po katastroficznej bitwie Eternia pogrąża się w chaosie. Teela razem z nieoczekiwanym sprzymierzeńcem musi zapobiec unicestwieniu wszechświata.

The Dragon Prince (Smoczy Książę) sezon 4.

Premiera: ?

Niezwykłe odkrycie skłania dwóch będących ludźmi książąt i elfią zabójczynię do zawarcia sojuszu i rozpoczęcia misji mającej zakończyć konflikt między ich krainami.

https://youtu.be/Tg4wtFvUkmE

Arcane: Bridging the Rift

Premiera: 4. sierpnia 2022

Współtwórca „Arcane” Christian Linke opowiada o początkach serialu i współpracy ze studiem animacji Fortiche. „Arcane: Bridging the Rift” – pięcioczęściowy dokument o pracach nad serialem „Arcane”.

Entergalactic

Premiera: ?

Love, Death & Robots (Miłość, śmierć i roboty)

Premiera: ?

Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.

Farzar

Premiera: 15. lipca 2022

Exception (Wyjątek)

Premiera: ?

Moonrise

Premiera: ?

Fabuła osadzona w futurystycznym świecie, w którym ludzie zamieszkują Ziemię i Księżyc, opowiada o młodym mężczyźnie z Ziemi, który zaciąga się do armii walczącej z rebeliantami na Księżycu i odkrywa, że jego najlepszy przyjaciel stał się jego wrogiem.

The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh

Premiera: grudzień 2022

Film opowiada o losach syna Meliodasa, Tristana, który próbuje uwolnić i ujarzmić moc odziedziczoną po rodzicach.

Inside Job (Korporacja Konspiracja) część 2.

Premiera: ?

Ludzie jaszczurki? Prawda. Lądowanie na księżycu? Fałsz. Pewna geniuszka i jej dysfunkcyjni współpracownicy zajmują się teoriami spiskowymi na pełny etat.

Uncle From Another World

Premiera: ?

Jest to opowieść o wujku młodego mężczyzny, który budzi się z 17-letniej śpiączki z magicznymi mocami oraz nowo odkrytą pasją do gier komputerowych.

Kong: Skull Island

Premiera: ?

Serialu animowany stworzony na podstawie filmu z 2017 roku o grupie rozbitków usiłujących uciec z tytułowej wyspy pełnej prehistorycznych potworów, wśród których znajduje się król we własnej osobie.

Skull Island. Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2022

Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

Premiera: ?

Cyberpunk: Edgerunners

Premiera: ?

W zdemoralizowanym mieście, w którym cybernetyczne modyfikacje organizmu to norma, zdolny chłopak z ulicy chce zostać edgerunnerem, czyli wyjętym spod prawa najemnikiem.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki