SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  [KONKURS] Wygraj egzemplarz kompendium Kronika. World of Warcraft. Tom 2

  Z okazji premiery kolejnego tomu kompendium Kronika World of Warcraft, wspólnie z wydawnictwem Insignis przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym jest do wygrania jeden egzemplarz Kroniki. Zadanie konkursowe jest bardzo proste: należy w komentarzu pod tym postem odpowiedzieć na pytanie który z dotychczasowo wydanych dodatków do gry World of Warcraft jest Twoim zdaniem najciekawszy?. Wśród zgłoszeń wylosujemy zwycięzce do którego powędruje nagroda. Konkurs trwa od 19 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r. włącznie. Koniecznie zapoznajcie się z poniższym regulaminem przez wysłaniem swojego zgłoszenia.

  REGULAMIN KONKURSU

  § 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

  1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: Wydawnictwo Insignis oraz serwis Nerdheim.pl.
  2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
  3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji serwisu Nerdheim.pl oraz pracownicy wydawnictwa Insignis.
  4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
  5. Konkurs rozpoczyna się 19 sierpnia 2020 r. i trwać będzie do 31 sierpnia 2020 r. (włącznie)

  § 2 ZASADY

  1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 31 sierpnia 2020 r.. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: który z dotychczasowo wydanych dodatków do gry World of Warcraft jest Twoim zdaniem najciekawszy?.
  2. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, wyłoniona spośród nadesłanych zgłoszeń
  3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 5 września 2020 r. na łamach portalu nerdheim.pl.
  5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

  § 3 NAGRODA

  1. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz kompendium Kronika. World of Warcraft. Tom 2
  2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Niewysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
  4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

  § 4 DANE UCZESTNIKÓW

  1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
  2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
  3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

  § 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

  Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  8 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sandra
  Sandra
  3 miesięcy temu

  Moim zdaniem najciekawszym dodatkiem jest Legion. Dlaczego? Dodatek świetnie rozwija motyw Illidana, postaci, która towarzyszy nam od początku gry, która była obecna przy pierwszym ataku Płonącego Legionu, której od początku był przeznaczony wielki los i która miała ciężkie życie, nie z wyboru. Ponadto dostajemy upragnionych Demon Hunterów, bezwzględnych zabójców, których jedynym celem jest mordowanie demonów, klasa bardzo mobilna i dodaje nam nutkę świeżości pośród wszystkich innych klas. Kończymy w końcu wątek już długo przewijany, czyli demonów, moim zdaniem w bardzo dobry sposób. Wiele wątków zostaje wyjaśnionych oraz dostajemy pełno nowych ras. M.in. Długo wyczekiwanych elfów z Surammaru, których historia jest… Czytaj więcej »

  Filip Brzezinski
  Filip Brzezinski
  3 miesięcy temu

  Przygotujcie się Nerdheim, bo nadchodzi bardzo kontrowersyjna opinia! Moim skromnym zdaniem, a piszę to z perspektywy osoby która grała wiernie od Classica, najciekawszym rozszerzeniem było Warlords of Draenor. Chociaż WoD nie zajmuje dobrego miejsca w pamięci graczy (jest przez wiele nazywany najgorszym dodatkiem, walcząc o tą niechlubną pozycję z BfA) to mimo wszystko zajmuje ono najcieplejsze miejsce w moim serduszku, zaraz obok Legionu. Przyznam, gameplay dodatku był przynajmniej słaby. Trudno nazwać garrison, mission table, apexis daily czy Ashran dobrym contentem – chyba, że dla masochistów. Jednak gdy przymknie się na to oko i spojrzy się na wykreowany w rozszerzeniu świat… Czytaj więcej »

  Filip Brzezinski
  Filip Brzezinski
  Reply to  Filip Brzezinski
  3 miesięcy temu

  Zapomniałem również wspomnieć, że postacie które spotykamy są także na tyle rozbudowane (w większości), że trudno się do nich nie przywiązać. Durotar i jego wiecznie-wściekły brat Ga’nar, Maraad który bohatersko poświęcił się by uratować Yrel czy kronikarz Reshad który najpierw uczy nas sekretnego kodu a potem wciela nas do rebelii arakkoa w Spires of Arak. Także poboczne linie fabularne potrafią złapać za sercę, jak historia umierającego ze starości szamana Gar’oka w Nagrand.

  Daniel
  Daniel
  3 miesięcy temu

  Najlepszy dodatek? Oczywiście ze The Burning Crusade. Wszystkie raidy wydawały się świeże i miały prawdziwe poczucie postępu, z wyjątkiem Bitwy o górę Hyjal (który początkowo był „fajny”, ale stał się cotygodniowym trudem). Historia była bogata w lore oraz główne postacie które kazdy fan warcrafta praktycznie znał od podszezwki. Wszyscy grający prawie wiedzieli, co będzie miało miejsce w całym rozszerzeniu, ale nadal wydawało się, że jest to ważna podróż. Nagrody za reputację, takie jak Netherwing Drake, były niesamowite do ukończenia, a jazda po Shattrath była jak odznaka honoru. Społeczność serwerów była przez cały czas na wysokim poziomie, heroici wymagały właściwego przygotowania,… Czytaj więcej »

  Szymon
  Szymon
  3 miesięcy temu

  Najlepiej wspominam dodatek Wrath of the Lich King. Muszę zacząc od Cinematica przygotowanego przez Blizzard do tego dodatku – moim zdaniem jest to majstersztyk, którego nie udało się do dnia dzisiejszego przebić. Nawet teraz intro wywołuje u mnie ciarki i świetnie wprowadza w klimat tej części gry. Jak fan uniwersum Warcrafta, spędziłem sporo czasu grając w Warcraft 3. Możliwość poznania dalszych losów Arthasa – Lich Kinga była z punktu widzenia miłośnika lore świetną zabawą i dodatkowo wciągała podczas wykonywania questów czy rajdów. Muzyka, to też zaleta WoTLK, motyw który słyszymy wpływając po raz pierwszy do Howling Fjord jest nie do… Czytaj więcej »

  Gabriel
  Gabriel
  3 miesięcy temu

  Bez wątpienia najczęściej spotykaną opinią jest ta, że WotLK był najlepszym dodatkiem. Niezaprzeczenie był to złoty okres tej gry/marki jeśli chodzi o popularność, zarówno pod względem ilości graczy jak i samej obecności we wszelkich mediach. Pokazał także niesamowity postęp pod względem grafiki jak i mechaniki względem vanilli oraz TBC, ustanawiając trend, który podyktuje rozwój wowa przez następne naście lat jak i całego gatunku mmo. Dał nam między innymi jeden z najlepszych po dziś dzień raidów – Ulduar, czy swego czasu bardzo popularną strefę otwartego pvp w Wintergrasp. Fabularnie też został bardzo ciepło odebrany – w końcu kontynuował wątek uwielbianego przez… Czytaj więcej »

  Monika
  Monika
  3 miesięcy temu

  Legion uzależnia niezależnych!

  Paweł
  Paweł
  3 miesięcy temu

  Również opowiadam się za Wrath of the Lich King. 😀

  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  8
  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x