SIEĆ NERDHEIM:

[KONKURS] Wygraj DVD Glass

Z okazji premiery najnowszego filmu M. Night Shyamalana „Glass” na DVD wraz z wraz z jego dystrybutorem, firmą Galapagos, przygotowaliśmy dla Was zadanie konkursowe. Pytanie jest proste: kontynuacją jakich filmów jest Glass. Analogicznie do wszystkich pozostałych konkursów, swoje zgłoszenia prosimy przesyłać w komentarzu pod tym wpisem, nie zapominając o odpowiednim wypełnieniu pola z adresem mailowym – posłuży on do kontaktu w celu wysyłki nagrody. Wśród wszystkich nadesłanych do nas komentarzy będących zgłoszeniem konkursowym wylosujemy dwa, które nagrodzimy wydaniami DVD filmu Glass. Konkurs trwa od 12 do 19 czerwca 2019 r. (włącznie). Przed nadesłaniem zgłoszenia serdecznie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: dystrybutor filmu Galapagos oraz portal Nie tylko Gry.
 2. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. nr 201, poz. 1540 ze zm.).
 3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do redakcji portalu Nie Tylko Gry oraz pracownicy firmy Galapagos.
 4. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W ramach konkursu Uczestnik, który spełni wymogi przewidziane Regulaminem ma możliwość otrzymania Nagrody przewidzianej w Regulaminie, ufundowanej przez Organizatora.
 5. Konkurs rozpoczyna się 12 czerwca 2019 r. i trwać będzie do 19 czerwca 2019 r. (włącznie)

§ 2 ZASADY

 1. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 19 czerwca 2019 r.. prześle w komentarzu pod tym postem wiadomość zawierającą zadanie konkursowe – odpowiedź na pytanie: kontynuacją jakich filmów jest Glass.
 2. Zwycięzcami konkursu zostaną dwie osoby, wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń
 3. W celu wzięcia udziału w konkursie uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z niniejszym Regulaminem
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 23 czerwca 2019 r. na łamach portalu nerdheim.pl oraz na fanpage’u
 5. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na adres mailowy podany podczas wpisywania komentarza.

§ 3 NAGRODA

 1. Nagrodą w konkursie są 2 egzemplarze filmu Glass na DVD (po egzemplarzu na każdego wygranego)
 2. Warunkiem wydania Nagrody, jest wysłanie przez Uczestnika odpowiedzi zwrotnej do Organizatora, w terminie 7 dni od daty otrzymania wiadomości z informacją o przyznaniu Nagrody, zawierającą informacje o danych zwycięzcy (imię, nazwisko, adres do wysyłki). Nie wysłanie odpowiedzi zwrotnej z danymi adresowymi w terminie 7 dni od dnia skontaktowania się z nim Organizatora skutkuje utratą prawa do Nagrody.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, a w szczególności w przypadku: podania danych po upływie wyznaczonego terminu, podania błędnych danych.
 4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

§ 4 DANE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do uczestnictwa w konkursie Uczestnik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do konkursu dla potrzeb konkursu na zasadach opisanych w Regulaminie
 2. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby niniejszego konkursu jest reprezentant organizatora – Sebastian Kuryło. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.
 3. Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich zmiany. Procedury opisane są w polityce prywatności portalu nerdheim.pl
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W zakresie nieuregulowanym Regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeks cywilny.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania konkursu bez podania przyczyny. Nowy Regulamin obowiązuje od chwili jego opublikowania.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Mateusz
Mateusz
4 lat temu

Glass jest kontynuacją filmów Niezniszczalny i Split.

Agnieszka
Agnieszka
4 lat temu

,,Glass” jest kontynuacją ,,Niezniszczalnego” (,,Unbreakable”) i ,,Split”

DeVi
4 lat temu

Film „Glass” to kontynuacja filmów: „Niezniszczalny” oraz „Split”. Sporo dobrego słyszałam o „Glass”. Poza tym uwielbiam Jamesa w roli Profesora więc każdy z nim film jest ciekawym przeżyciem 🙂

Michał
Michał
4 lat temu

Film „Glass” to kontynuacja filmów „Niezniszczalny” (ang. „Unbreakable”) i „Split”.

Ewa
Ewa
4 lat temu

Poprzednie części trylogii to „Niezniszczalny” i „Split”.

Magda
Magda
4 lat temu

Film “Glass” to kontynuacja filmów: “Niezniszczalny” oraz “Split”.

Michał Lipka
Michał Lipkahttps://ksiazkarniablog.blogspot.com/
Rocznik 88. Próbuje swoich sił w pisaniu, w tworzeniu komiksów także. Przede wszystkim jednak czyta - dużo, namiętnie i bez chwili wytchnienia. A potem stara się wszystko to recenzować. Prowadzi także książkowego bloga https://ksiazkarniablog.blogspot.com
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki