SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Konkurs Warcraft – Nie Tylko Gry

  Konkurs Warcraft

  Bardzo miło ogłosić nam, że startujemy z kolejnym konkursem na blogu Nie Tylko Gry. Wspólnie ze sklepem internetowym Aliens Group przygotowaliśmy dla Was małe zadanie, za które zgarnąć możecie jedną z figurek Vinyl Pop z postaciami z filmu Warcraft: PoczątekGarony, Orgrima lub Durotana. Zadanie jest standardowe dla naszych konkursów – należy przygotować recenzję dowolnego produktu z  uniwersum Warcrafta (może to być recenzja gry, komiksu, książki, gadżetu itp.). Spośród nadesłanych tekstów wylosujemy 3 osoby, do których powędrują wymienione powyżej nagrody. Więcej informacji o konkursie znajdziecie w Regulaminie poniżej. Życzymy powodzenia.

  REGULAMIN KONKURSU:

  1. Organizatorami i sponsorami konkursu są: Sklep internetowy Aliens Group oraz ekipa bloga Nie tylko Gry.
  2. Konkurs rozpoczyna się 8 pażdziernika 2016 r. i trwać będzie do 23 października 2016 r. (włącznie)
  3. Ogłoszenie wyników nastąpi do 28 października 2016 r. na łamach bloga oraz na fanpage’u Nie Tylko Gry
  4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, która do 23 października 2016 r. prześle na adres mailowy nietylkogry@gmail.com wiadomość z dopiskiem “Nie Tylko Gry – Konkurs Warcraft” zawierającą tekst konkursowy – recenzję dowolnego produktu z uniwersum Warcraft (gry, komiksu, książki, artbooka, gadżetu itp).
  5. Wysłane zgłoszenie nie może zawierać tekstu publikowanego już wczesniej – musi to być całkowicie nowy tekst będący własnością uczestnika konkursu.
  6. Prosimy, aby każde zgłoszenie było przygotowane w pliku .doc z opisanymi obrazkami (link lub podpis „zdjęcie wykonane na potrzeby konkursu”)
  7. Dopuszczamy możliwość nadesłania kilku zgłoszeń przez jedną osobę, przy czym zaznaczamy, że każdy tekst będzie oceniany jako całkowicie osobne zgłoszenie.
  8. Spóśród wszystkich nadesłanych tekstów wylosujemy 3 osoby, do których powędrują nagrody.
  9. Wśród zwycięzców wskażemy 1., 2. i 3. miejsce – osoba, która zajmie pierwsze miejsce ma prawo wybrać nagrodę.
  10. Użytkownik, który wyśle swoj tekst, zgadza się tym samym na jego publikację na blogu Nie Tylko Gry.
  11. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do ekipy bloga Nie Tylko Gry oraz pracownicy sklepu Aliens Group.
  12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania konkursu oraz do zwiększenia ilości nagród (w razie zmiany poniżej pojawi się dodatkowy załącznik do Regulaminu).
  13. Na wszelkie pytania dotyczące konkursu chętnie odpowiemy mailowo oraz w komentarzach pod tym artykułem.

  NAGRODY:

  Durotan Vinyl Pop

  Garona Vinyl Pop

  Orgrim Vinyl Pop

  Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Bartek Janeczko
  Bartek Janeczko
  4 lat temu

  Hej bardzo ciekawie pisany blog, widac, ze robisz to z pasja. A post bardzo fajnie sie czyta. Jesli zamierzasz kiedys przejsc na profesjonalne blogowanie i potrzebowal bys adres pod firme to zapraszam do nas. Wirtualny adres katowice to miejsce gdzie mozesz prowadzic wlasna dzialalnosc pod naszym adresem. Obczaj i jak sie spodoba dolacz do nas:

  YouBoost

  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  1
  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x