SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Niespodzianka dla fanów uniwersum Warcrafta – po raz pierwszy w Polsce oficjalny ścienny kalendarz World of Warcraft na 2021 rok

  Rok 2020, który dla wielu z nas był najtrudniejszym z dotychczasowych, powoli dobiega końca. Nieśmiało zaczynamy snuć plany noworoczne i szukamy narzędzi, które pomogą nam lepiej zorganizować się podczas ich realizacji.

  Chociaż od lat na popularności zyskują elektroniczne aplikacje do planowania, tradycyjne kalendarze nadal mają rzesze zwolenników na podobnej zasadzie, jak fizycznie istniejące książki z pięknymi grafikami i pachnące drukiem często wygrywają z e-bookami. Niewątpliwą zaletą wersji papierowej kalendarza, zwłaszcza wydanej z dbałością o szczegóły, są walory estetyczne. Dzięki temu oprócz spełniania roli czysto organizacyjnej taki kalendarz stanowić może również ozdobę pomieszczenia, w którym zawiśnie. Atrakcyjny wygląd z praktyczną formą łączy przepięknie ilustrowany oficjalny kalendarz z grafikami z gry World of Warcraft, który właśnie Wam prezentujemy. Będzie on nie tylko perełką w kolekcjach fanów uniwersum WoW-a, ale ucieszy oko wszystkich wielbicieli fantastyki.

  Oprócz tego, że charakteryzuje się dopracowaną wizualnie szatą graficzną, kalendarz zawiera także specjalną niespodziankę dla zapalonych graczy World of Warcraft. Poza tym, że informuje o tradycyjnych świętach, tak jak klasyczne wersje kalendarzy, ten przygotowany przez nas przypomina również o licznych uroczystościach wywodzących się z samej gry. Nie jest tajemnicą, że World of Warcraft od początku swego istnienia czerpie pełnymi garściami z dorobku różnych kultur – dowodem tego są m.in. święta wzorowane na tych istniejących w realnym świecie. Zimowa Uczta to bez wątpienia odpowiednik Bożego Narodzenia, a Dziecięcy Tydzień nawiązuje do dobrze nam znanego Dnia Dziecka.

  Świątecznym okresom w World of Warcraft towarzyszą nie tylko okazjonalne zmiany wystrojów miast, ale przede wszystkim możliwość zdobycia unikatowych nagród, do których należą rzadkie wierzchowce, stroje lub szczególne osiągnięcia. Mimo że zamieszczony w grze kalendarz przypomina o nadchodzących obchodach, w natłoku innych zadań (zwłaszcza w obliczu niedawnej premiery dodatku Shadowlands) łatwo je przeoczyć. W takim przypadku jedynym wyjściem jest czekanie kolejny rok na ponowną szansę ich zdobycia. Co prawda nasz kalendarz nie ułatwi uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach, ale wisząc na ścianie w domu lub pracy, na pewno pomoże w zapamiętaniu ich dat i pozwoli zaplanować czas na grę.

  Kalendarz można zakupić tylko w sklepie wydawnictwa Insignis, które na okres świąteczny przygotowało wyjątkowe oferty cenowe na książki z uniwersum Warcrafta:

  Oficjalny kalendarz World of Warcraft 2021 w cenie 39,99 zł

  Kalendarz można zakupić tylko w sklepie wydawnictwa Insignis, które na okres świąteczny przygotowało wyjątkowe oferty cenowe na książki z uniwersum Warcrafta:

  Oficjalny kalendarz World of Warcraft 2021 w cenie 39,99 zł

  https://bit.ly/wow-kalendarz

  Promocja! Przy zakupie Wielkiej księgi Pop-Up za 119 zł kalendarz gratis!

  https://bit.ly/wow-pop-up-kalendarz

  Wszystkie powieści z serii World of Warcraft w cenie 19,90 zł, a WoW Kronika tom 1 i tom 2 za jedyne 57,90 zł.

  Spiesz się, ilość książek w promocyjnej cenie ograniczona!

  https://bit.ly/wow-oferta

  Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x