SIEĆ NERDHEIM:

Wyniki konkursu Warcraft

Kolejny konkurs na naszym blogu dobiegł końca. Wspólnie z Aliens Group dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w konkursie i nadesłanie tekstów.

A teraz czas na najprzyjemniejszą część – wyniki. Na początek pragniemy przypomnieć, że osoba zajmująca pierwsze miejsca ma prawo wybrać sobie nagrodę – jedną z trzech figurek Vinyl Pop – Garonę, Orgrima lub Durotana. Osoba, która zajęła drugie miejsce również wybiera. lecz z puli umniejszonej o wybór głownego zwycięzcy. Według decyzji ekipy bloga Nie Tylko Gry nagrody otrzymują:

MIEJSCE 1: kamilskuza88

MIEJSCE 2: hubertus-14

MIEJSCE 3: felskonrad

Prosimy wszystkie wymienione osoby o kontakt z adresu mailowego, przez który wysłane zostało zgłoszenie – ustalimy wybór nagrody oraz adres wysyłki. W razie braku kontaktu w ciągu 14 dni roboczych od wysłania wyników nagroda może być przekazana do innej osoby z puli zgłoszeń.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy już wkrótce na nasz kolejny konkurs 🙂

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki