SIEĆ NERDHEIM:

Więcej

  Wyniki konkursu Warcraft

  Kolejny konkurs na naszym blogu dobiegł końca. Wspólnie z Aliens Group dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w konkursie i nadesłanie tekstów.

  A teraz czas na najprzyjemniejszą część – wyniki. Na początek pragniemy przypomnieć, że osoba zajmująca pierwsze miejsca ma prawo wybrać sobie nagrodę – jedną z trzech figurek Vinyl Pop – Garonę, Orgrima lub Durotana. Osoba, która zajęła drugie miejsce również wybiera. lecz z puli umniejszonej o wybór głownego zwycięzcy. Według decyzji ekipy bloga Nie Tylko Gry nagrody otrzymują:

  MIEJSCE 1: kamilskuza88

  MIEJSCE 2: hubertus-14

  MIEJSCE 3: felskonrad

  Prosimy wszystkie wymienione osoby o kontakt z adresu mailowego, przez który wysłane zostało zgłoszenie – ustalimy wybór nagrody oraz adres wysyłki. W razie braku kontaktu w ciągu 14 dni roboczych od wysłania wyników nagroda może być przekazana do innej osoby z puli zgłoszeń.

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy już wkrótce na nasz kolejny konkurs 🙂

  komentarze

  guest
  To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  Zobacz wszystkie kometarze
  Sebastian „Severan” Kuryło
  Sebastian „Severan” Kuryłohttps://disqus.com/by/sebastiankuryo/
  Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

  0
  Podziel się swoją opiniąx
  ()
  x