SIEĆ NERDHEIM:

Podsumowanie BlizzConline 2021 – wszystkie materiały i informacje w jednym miejscu

Wczoraj rozpoczęła się największa impreza dla fanów produkcji studia Blizzard. W tym roku wydarzenie odbywa się w całości internetowo i bez jakichkolwiek opłat. Zobaczcie sami jakie materiały zaprezentował Blizzard podczas nocy otwarcia.

BlizzConline 2021

Blizzard Arcade Collection

Blizzard Arcade Collection to zestaw trzech gier: Blackthorne, Rock & Roll Racing oraz The Lost Vikings. Pakiet ten jest dostępny wyłącznie na PC w ramach The Celebration Collection

World of Warcraft: Shadowlands – Chains of Domination

World of Warcraft: Shadowlands już niedługo otrzyma pierwsze DLC – Chains of Domination. Zawartość ta ma dodać raid z dziesiątką bossów (m.in. Tarragrue, Kel’Thuzadem), dungeon z 8 bossami, nowy obszar do eksploracji w The Maw – Korthia oraz dalsze rozwinięcie historii. Pakiet ten pozwoli również na walkę z samą Sylvanas.

Do świata World of Warcraft zawitają także dwa nowe zwierzaki – małpa Bananas oraz leniwiec Daisy. Odblokowanie tych petów będzie związane z akcją charytatywną zorganizowaną przez producentów. Więcej informacji na ten temat Blizzard poda już wkrótce. Na ten moment nie wiadomo kiedy dodatek będzie miał swoją premierę.

World of Warcraft Classic: Burning Crusade

Burnig Crusade zawita do World of Warcraft Classic. Dodatek wprowadzający nową zawartość ma pojawić się jeszcze w tym roku. Więcej informacji wkrótce.

Hearthstone: Zahartowani przez Pustkowia

Nowa zawartość do Hearthstone Zahartowani przez Pustkowia to początek nowego roku w grze – Roku Gryfa. W ramach nowego etapu Blizzard przygotuje dla graczy całą masę nowości. Zahartowani przez Pustkowia wprowadza do gry między innymi 135 nowych kart oraz 10 stronników. Wraz z pojawieniem się nowej zwartości, karty z Roku Smoka przejdą do tzw. Dziczy, tworząc zestaw historyczny. Do podstawowego trybu gry wprowadzony zostanie nowy zestaw bazowy składający się z 235 karty możliwych do odblokowania w ramach postępów gry.

Do gry trafi również całkowicie nowy tryb rozgrywki – Hearthstone: Najemnicy, zapewniający połączenie strategicznej gry RPG z misjami w stylu roguelike. Więcej informacji wkrótce.

Diablo 4

Podczas imprezy ujawniono, że w Diablo 4 się nowa klasa – Rogue (Łotr/Łotrzyca)

Diablo II: Resurrected

W trakcie Blizconline zapowiedziano zremasterowaną wersję Diablo 2 – Diablo II: Resurrected. Tytuł ten pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Gr wyceniono na 40 euro, czyli około 180zł. Zainteresowani tą produkcją gracze mogą zapisać się to udziału w testach beta – TUTAJ.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki