SIEĆ NERDHEIM:

Jak zwiększyć przesył danych internetowych?

Jak zwiększyć przesył danych internetowych?

W obecnych czasach Internet jest nieodzownym elementem każdego domu. Większość z nas korzysta z łączy internetowych, będąc jednocześnie na wielu nośnikach: komputerze, laptopie, telefonie. Bardzo często zdarza się, że korzystanie z wielu urządzeń podłączanych do jednego routera czy wi-fi powoduje spowolnienie przesyłu danych na poszczególne urządzenia. Wielu z nas zadaje sobie pytanie, w jaki sposób sprawić, aby przesył danych był sprawny i nie trwał godzinami, a strony internetowe pojawiały się szybko i bez ciągłego „odświeżania”. Informatycy podają kilka możliwości działania w takich przypadkach, jednak najlepszym sposobem jest wykupienie abonamentu w sieci, która umożliwi nam przesył danych dostosowany do naszych potrzeb. Takie możliwości daje oferta skierowana do odbiorców przez UPC.

Od czego zależy szybkość Internetu?

W znacznym stopniu szybkość informacji docierająca do odbiorcy za pomocą Internetu zależy od:

  • zasięgu (np. LTE i 3G),
  • urządzenia (np. telefon musi obsługiwać technologię LTE, aby korzystać z prędkości dostępnych w LTE),
  • karty SIM (karta SIM nie obsługuje LTE, będzie pracowała w technologii 3G, nawet wtedy gdy telefon będzie w zasięgu LTE),
  • ilości użytkowników pracujących w sieci w danym momencie,
  • odległości użytkownika od nadajnika,
  • warunków atmosferycznych,
  • ukształtowania terenu,
  • gęstości zabudowy,
  • struktury architektonicznej budynku.

Sprawdź ofertę Internetu UPC. Przyśpieszenie i stuprocentowa gwarancja skuteczności tylko z pakietami Internetu UPC.

Czym jest Speed test?

Prędkość internetu, w czasach korzystania z niego praktycznie w każdej sytuacji, jest bardzo ważna i stanowi nieodłączny element naszej rzeczywistość. Często potrzebujemy połączenia w sytuacjach życia codziennego, domu, pracy czy na spacerze. Jak zatem porównać oferty interesujących nas sieci internetowych? Bardzo często używanym sposobem pomiaru prędkości internetu jest Speed Test. Polega na mierzeniu przepustowości łącza internetowego. Obecnie jest możliwy dla wszystkich firm oferujących Internet stały, a także mobilny. Speed test posiada również Internet UPC. Przetestuj łącze UPC i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku. Przyspiesz swój Internet i skorzystaj z pakietów UPC.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki