SIEĆ NERDHEIM:

Gamescom 2021: Awesome Indies i Future Games Show – oglądaj z nami

Po wtorkowym Xbox Stream at Gamescom 2021 i wczorajszym Gamescom 2021 Opening Night Live dziś przyszedł czas na 2 kolejne pokazy w ramach tegorocznej cyfrowej edycji targów w Kolonii.

Gamescom 2021 Awesome Indies to prezentacja produkcjom niezależnym. Start zaplanowano na 20:30 czasu polskiego. Future Games Show wystartuje o 22:00 czasu polskiego. Według informacji, na obu pokazach ma zostać zaprezentowane po około 30-40 gier.

Standardowo po pokazach przygotujemy dla Was specjalne podsumowania wszystkich zaprezentowanych materiałów, które wraz z innymi podsumowaniami będą dostępne na Nerdheim Gaming Summer 2021.

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia    OK Nie, dzięki