SIEĆ NERDHEIM:

Mega Wyprzedaż Epic Games #2 – Fallout New Vegas Ultimate Edition

Tegotygodniową tajemniczą grą od Epic Games okazał się Fallout New Vegas w wersji Ultimate.
Wersja ostateczna zawiera:

• Poza pustkowie: Świat New Vegas jest większy niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy nowy, osobny obszar to świeży zestaw rozgałęzionych zadań, niesamowitych osobowości i większych szans na bycie zbawcą lub pariasem dla mieszkańców New Vegas.
• Lśniące nowe zabawki: Każdy pakiet dodatkowy zwiększa górę już dostępnego do wykorzystania uzbrojenia. Czy lubisz starcia wręcz czy ataki z dystansu, taka broń jak dwupoziomowe pożegnanie (niepowtarzalne pięści balistyczne) czy czas na drzemkę (poręczny pistolet półautomatyczny 10 mm) dadzą ci szansę na naprężenie naładowanych pociskami muskułów.
• Możliwość rozwoju: W każdym z czterech głównych pakietów dodatkowych maksymalny limit poziomu wzrasta o 5, przez co wasza postać może ostatecznie osiągnąć poziom 50.
• Krwawa Forsa: Trafiasz do pułapki zamaskowanej jako kasyno Sierra Madre i rozpoczynasz grę o najwyższą stawkę, w której konieczna będzie współpraca z trzema innymi zagubionymi duszami, aby przetrwać.
• Szczere Serca: Ekspedycja do Parku Narodowego Zion kończy się katastrofą, a ty trafiasz w sam środek wojny pomiędzy plemionami oraz konflikt pomiędzy misjonarzem Nowych Kanaanitów i tajemniczym Płonącym Człowiekiem.
• Smutki Starego Świata: Przenosisz się do krateru badawczego Big MT i zyskujesz zatrudnienie w think tanku, aby powstrzymać jego własne eksperymenty naukowe, które wymknęły się spod kontroli.
• Droga przez pustkowia: Kontaktuje się z tobą Ulysses, pierwszy Kurier Sześć, i obiecuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego odmówił dostarczenia platynowego żetonu na początku Fallout: New Vegas. Najpierw musisz jednak rozpocząć ostatnią wyprawę do zdradliwych wąwozów Rozpadliny.

Kolejna tajemnicza gra ukaże się 1 czerwca o 17:00. Link bezpośredni na platformę Epic Games znajdziecie poniżej:

Nie przegap nowych okazji. Obserwuj Nerdheim: Za Friko w Google News

Najnowsze wpisy

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki