SIEĆ NERDHEIM:

Valorant – nowa cyberdyscyplina, która zostanie częścią historii współczesnego eSportu!

Spośród wszystkich istniejących dyscyplin eSportowych w centrum uwagi znajdują się zdecydowani liderzy – Dota 2 i CS:GO. Jednak ten nowy sport dynamicznie poszerza swoje horyzonty i podejmuje nowe dyscypliny w swoim dziale. W ten sposób do gry weszła nowa dyscyplina, która opiera się na nowości od Riot Games – Valorant. First-person shooter jest rozwijany przez zespół zaawansowanych programistów od ponad 6 lat i według ekspertów stanie się głównym konkurentem dla czołowych dyscyplin w 2022 roku! Czytaj dalej, aby odkryć wszystkie funkcje i sekrety nowej strzelanki wieloosobowej!

Opracowanie i oficjalna premiera nowego shootera

Rok 2014 był nowym punktem wyjścia dla współczesnego świata eSportu. To właśnie wtedy większość czołowych drużyn eSportowych po raz pierwszy przystąpiła do międzynarodowych turniejów, a dyscypliny takie jak Dota 2 i CS:GO zebrały swoje pierwsze armie fanów na całym świecie. Zwłaszcza w tym okresie dyrektor gry Joe Ziegler postanowił stworzyć grę, która wyglądałaby inaczej niż jakakolwiek inna na świecie i byłaby nowym konkurentem dla wszystkich istniejących dyscyplin. Lata rozwoju, setki błędów i w październiku 2019 roku pojawia się pierwszy teaser – nowa gra Valorant została prezentowana jako Project A. Oficjalna zapowiedź pojawiła się 1 marca 2020 roku, kiedy to na oficjalnym kanale YouTube firmy Valorant pojawił się filmik z rozgrywki zatytułowany „The Round”.

Zamknięte beta testy gry rozpoczęły się 7 kwietnia 2020 roku w kilku krajach jednocześnie: USA, Kanadzie, Europie, Rosji i Turcji. Oficjalna premiera nowego shootera miała miejsce 2 czerwca 2020 roku. Valorant był w stanie zdobyć popularność i stać się nową dyscypliną cybernetyczną w pierwszych miesiącach po jego ogłoszeniu, od tego samego czasu zaklady valorant zaczęły być akceptowane na większości trwających turniejów. Dziś niemal codziennie odbywają się lokalne turnieje online w tej dyscyplinie.

Valorant gameplay – jak skutecznie zarabiać na nowej strzelance już dzisiaj?

Gra zasadniczo stawia dwie drużyny po pięciu graczy przeciwko sobie, każdy z których jako agent ma własne umiejętności, które są albo kupione przed rozpoczęciem rundy lub zdobyte w trakcie meczu. Każdy bohater ma zupełnie inną umiejętność, której używasz za każdym razem, gdy go naładujesz. Można to zrobić na kilka sposobów: zabijając innego gracza, ginąc, podkładając/obronić bombę lub zbierając specjalną kulę, która pojawia się w określonych miejscach na mapie lub na początku każdej rundy.

Gameplay Valorant najczęściej porównywany do Counter-Strike: Global Offensive, który również stanowi konfrontację pomiędzy dwoma zespołami, z których jeden – terroryści (napastnicy), których zadaniem jest pomyślne zainstalowanie i zdetonowanie ładunku, a drugi – siły specjalne (obrona), których zadaniem jest wyeliminowanie zagrożenia reprezentowanego przez terrorystów. Zakłady eSportowe Vulkanbet dają nie tylko możliwość skutecznego obstawiania, po najlepszych kursach, ale także otrzymania specjalnego bonusu na tę grę. Przecież tylko u najlepszego bukmachera możesz zarabiać na eSporcie razem ze swoimi ulubionymi sportowcami!

Gra posiada system punktowy, który również ma wpływ na wynik końcowy. Jeśli drużyna atakująca skutecznie przeprowadzi bombardowanie, otrzymuje punkt, ale jeśli drużyna przeciwna zdołała skutecznie rozbroić bombę lub nie dopuściła do jej podłożenia po upływie 100 sekund, drużyna broniąca otrzymuje punkt. Wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej również wygrywa rundę. Pierwsza drużyna, która wygra 13 rund, wygrywa mecz. Po 12 rundach następuje zmiana stron.

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki