SIEĆ NERDHEIM:

League of Legends Patch 12.8: wzmocnieni bohaterowie i ogromne zmiany Swaina

Niedawno League of Legends otrzymała patch o numerze 12.8, który spowodował ulepszenie i osłabienie niektórych bohaterów oraz liczne zmiany dotyczące Swaina i kwestii związanej ze Stoperem. Usprawnienia dotknęły trzynastu bohaterów, którzy będą mogli czerpać z dodanych im buffów. Na stronie ggbet miłośnicy gier wirtualnych znajdą bogatą ofertę dyscyplin e-sportowych oraz najnowsze informacje o wydarzeniach ze świata cybersportu.

W wyniku wprowadzenia patcha 12.8 w League of Legends meta gry może się znacznie zmienić. Deweloperzy z Riot Games przygotowali 14 wzmocnień i 3 osłabienia bohaterów. Producenci zmodernizowali Ezreala oraz Kassadina. Inni bohaterowie otrzymali mniejsze modyfikacje. Zmniejszenie statystyk dopadło jedynie Jinx, Xayah oraz Sorakę. Najistotniejsza transformacja dotyczyła Wielkiego Generała Noxusu. Całość dopełniła również reforma Kai’Sy. Zmodyfikowano wszystkie umiejętności Wielkiego Generała, doszło k odświeżeniu wizerunku mistrza strategii i mrocznego dyplomaty. Swain może przyciągnąć każdego usidlonego przez niego wroga. Również doszło do wzmocnienia w zakresie many.

Nowy patch to ważna aktualizacja dla profesjonalistów LoL. Dzięki Ezrealu czas odnowienia umiejętności Ultimate zostaje skrócony. W przypadku Barda zwiększają się obrażenia bierne i leczenie umiejętności W. Jinx ma już 50 punktów zdrowia mniej. Swain stanie się bardziej skutecznym na alei solowej. Producent Riot Games postarał się, aby Swain był silnym w walkach drużynowych, zwłaszcza korzystając ze swojego Ultimate.

W patchu 12.8 nie będzie zasadniczych zmian w przedmiotach. Jest tam jedyna, ale bardzo istotna zmiana, która całkowicie zmieniła możliwości związane ze Stoperem: już nie będzie możliwości zakupu Stopera, mając w ekwipunku Anioła Stróża lub Klepsydrę Zhonyi.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki