SIEĆ NERDHEIM:

ESL Masters Espana Season 13: zacięta rywalizacja najlepszych zespołów CS:GO

ESL Masters Espana Season 13 to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie Counter-Strike: Global Offensive. Turniej odbywa się w Hiszpanii i przyciąga najlepsze drużyny z całego świata. Rozgrywki trwają od 27 marca do 1 maja 2023 roku i zapowiadają się bardzo interesująco. Na portalu GG.BET fani CS:GO mogą typować zakłady na ulubione drużyny i zdobywać atrakcyjne nagrody.

Format turnieju 

W ESL Masters Espana Season 13 rywalizacja odbywa się w systemie podwójnej eliminacji. Oznacza to, że drużyny muszą przegrać dwa mecze, aby odpaść z turnieju. Faza grupowa składa się z dwóch grup, w których zespoły grają systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajmą pierwsze dwa miejsca w każdej grupie, awansują do półfinałów górnej drabinki, a te, które zajmą trzecie i czwarte miejsce, zagrają w półfinałach dolnej drabinki. Zwycięzcy półfinałów górnej drabinki awansują do finału, a przegrani zagrają w meczu o trzecie miejsce. Zwycięzcy półfinałów dolnej drabinki zagrają w meczu o piąte miejsce.

Oto co wiemy o tym turnieju:

  • Seria: ESL Masters Espana 
  • Organizator: ESL Hiszpania
  • Typ: Offline
  • Lokalizacja: Hiszpania 
  • Pula nagród: 12 000 EUR

W turnieju weźmie udział 8 ekip. ESL Masters Espana Season 13 to turniej, który przyciąga najlepsze drużyny z całego świata, ale również daje szansę mniejszym zespołom na pokazanie swoich umiejętności.

Faworyci turnieju

ESL Masters Espana Season 13 to wydarzenie, które przyciąga najlepsze drużyny z całego świata, ale również daje szansę mniejszym zespołom na pokazanie swoich umiejętności. W turnieju wezmą udział również ekipy takie jak SAW, Movistar Riders, For The Win eSports, Panthers Esports, Make Your Destiny, GTZ Esports, n00rg oraz Fourteen Esports. Wśród tych drużyn można wyróżnić kilka faworytów, ale także outsiderów, którzy mogą zaskoczyć. 

SAW to portugalska drużyna SAW to jeden z faworytów turnieju. Ekipa ta w ostatnim czasie osiąga bardzo dobre wyniki, co potwierdza jej obecność w czołówce rankingu HLTV. SAW ma w składzie bardzo utalentowanych graczy, którzy potrafią grać na bardzo wysokim poziomie.

Hiszpańska drużyna Movistar Riders to kolejny z faworytów turnieju. Ekipa ta również odnosi bardzo dobre wyniki i jest uważana za jedną z najlepszych w Europie. Movistar Riders ma w składzie profesjonalnych graczy, którzy mają wiele lat doświadczenia w zawodowym graniu w CS:GO.

Pula nagród

Pula nagród na turnieju ESL Masters Espana Season 13 wynosi 12000 EUR, co po przeliczeniu na dolary amerykańskie daje kwotę około 12847 USD. Cała kwota zostanie podzielona między drużyny, które zajmą czołowe miejsca w turnieju. Pierwsze miejsce otrzyma nagrodę w wysokości 6,424 USD, co stanowi ponad połowę całego funduszu nagród. Ekipa, która zajmie drugie miejsce, zostanie nagrodzona kwotą 3,212 USD. Dwie drużyny, które zakończą turniej na trzecim miejscu, otrzymają po 1,606 USD. 

Taka pula nagród z pewnością jest motywacją dla drużyn, by jak najlepiej zaprezentować się na turnieju i zdobyć jak największą część nagród. Warto również podkreślić, że taka kwota nagród przyciąga uwagę fanów i sprawia, że turniej staje się jeszcze bardziej interesujący.

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki