SIEĆ NERDHEIM:

Dlaczego warto płacić z Paysafecard gdy kupujemy online?

Ostatnie dwa lata to gwałtowany rozwój światowego i polskiego e-commerce. Zakupy w internecie stały się codziennością dla ogromnej liczby konsumentów. Według raportu przygotowanego przez PWC tylko w 2019 roku wartość sprzedaży online w Polsce wzrosła o 35%. Tak gwałtowny rozwój tego kanału sprzedaży wymagał również nowych form płatności. Dzięki nim możliwe stały się szybkie, pozbawione dodatkowych opłat i bezpieczne transfery pieniędzy pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi. Jedną z najbardziej popularnych metod płatności online w Polsce jest obecnie Paysafecard. Pozwala ona nie tylko na płatności za towary, ale także usługi. W sieci istnieje wiele kasyn z Paysafecard, w których gracze składają zakłady i grają na slotach lub w pokera online. Ta metoda płatności jest również używana przez wszystkich internautów zafascynowanych grami komputerowymi z gatunku „first-person shooter” na platformach Windows, OS X, Linux, PlayStation i Xbox.

Karta przedpłacona Paysafecard posiada wiele zalet. Jedną z nich, która ma szczególnie duże znacznie w sytuacji gdy płacimy w kasynach online, za zakłady sportowe lub w portalach społecznościowych, jest to, że pozwala za zachowanie całkowitej anonimowości. Kupujący nie musi podawać żadnych danych związanych np. z kartą płatniczą lub logować się do swojego konta w banku online. Użycie takiego gotówkowego vouchera, jakim jest Paysafecard, minimalizuje również prawdopodobieństwo ataku hakerów i kradzieży wrażliwych danych osobowych. Emitent tej karty, dla zwiększenia bezpieczeństwa, określił także maksymalną kwotę transakcji, która w naszym kraju wynosi 200 zł. Jeśli chcemy zapłacić za towar lub usługę o większej wartości, wówczas należy zakupić dodatkową kartę.

Aby zrealizować transakcję zakupu w sieci kartą przedpłaconą Paysafecard, wystarczy podać 16 cyfrowy kod, który otrzymujemy w chwili jej nabycia w punkcie sprzedaży. Kartę z kodem można kupić w jednym z ponad 650 000 punktów sprzedaży na całym świecie; sklepach, kioskach, stacjach benzynowych oraz supermarketach. Na stronie Paysafecard znajduje się wyszukiwarka punktów dystrybucji tej karty przedpłaconej na terenie naszego kraju. Od niedawna polscy klienci mogą także kupować Paysafecard online. Jest to bardo prosta operacja, która polega na kupnie numeru PIN w sklepie prowadzonym na stronie Paysafecard. Aby zapłacić za kartę możemy użyć konta PayPal, Blik lub karty kredytowej. Możemy zakupić karty Paysafecard o nominałach: 20, 30, 50, 100 lub 200 zł. Nowym rozwiązaniem jest również możliwość zamówienia karty Paysafecard Mastercard, czyli karty kredytowej, która działa w trybie online i offline, także zbliżeniowo. Aktywacji takiej karty dokonuje się online i właściwie w ciągu kilku sekund klienci mogą dokonywać zakupów przy użyciu anonimowego Paysafecard w jednym z 35 milionów punktów sprzedaży oferujących karty systemy Mastercard.

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Włącz powiadomienia    OK Nie, dzięki