SIEĆ NERDHEIM:

Co to są skrzynki CS:GO i jak je otwierać?

Gra Counter-Strike: Global Offensive zachwyca nie tylko ciekawą mechaniką, turniejami lub wspaniałą grafiką, ale i występowaniem przedmiotów, które pozwalają graczom wyróżniać się na tle innych gamerów.

Czym są skrzynki CS:GO?

Skrzynki w grze Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) są rodzajem przedmiotów, które zawierają losowe elementy ekwipunku, nazywane skórkami. Przedmioty, które znajdziemy w skrzyniach, różnią się częstotliwością występowania i odpowiednio też ceną. Te, które są spotykane naprawdę często, kosztują tylko parę groszy, natomiast te rzadkie mogą mieć wartość nawet kilkaset tysięcy złotych. Najdroższa jak dotychczas skórka została sprzedana za ponad 1,5 mln USD.

Odgadnięcie, co znajduje się wewnątrz skrzyni jest niemożliwe, więc sam proces otwierania skrzyń często przypomina gry hazardowe (chociaż nimi nie jest). Ponadto do otwarcia skrzyni trzeba kupić specjalny klucz, bez jego posiadania nie da się zobaczyć, co znajduje się wewnątrz.

Od momentu, kiedy pojawiła się gra CS:GO do dziś pojawiły się dziesiątki kolekcji skrzyń, z absolutnie różnym wypełnieniem, co czyni poszukiwanie elementów ekwipunku jeszcze bardziej ciekawym i porywającym. Tak naprawdę wiele przedmiotów, które możemy znaleźć w środku wywołują zainteresowanie z różnych punktów widzenia, gdyż mogą to być zarówno różne części ekwipunku, jak i takie same, ale różniące się na przykład stopniem zużycia, designem itp.

Najpopularniejsze sposoby na otrzymanie skórek CS:GO

Otrzymać wymarzoną skórkę CS:GO można na różne sposoby. Standardową metodą jest udział w meczach, które są organizowane na oficjalnych serwerach gry. Po zakończeniu każdego z nich, uczestnicy każdego z rywalizujących zespołów otrzymują skrzynki, z których wszyscy członkowie zespołu, niezależnie od tego, jak aktywni byli podczas starcia, otrzymają skiny. Jeśli chcesz otrzymywać dobrej jakości skiny po zakończeniu gry, pamiętaj: skrzynie z lepszym wypełnieniem otrzymują gamerzy, którzy grają rzadziej. Jednak oczywiście sporadyczna gra nie gwarantuje dobrego wypełnienia skrzyni.

Drugi sposób na otrzymanie wymarzonych skrzynek jest podobny i polega na udziale graczy w operacjach, które składają się z kilku zadań. Jeśli wszystkie zadania w ramach takiej operacji będą wykonane pomyślnie, gamer otrzyma skrzynie, a jedna ze znajdujących się w niej skórek zostanie przyznana mu losowo.

Istnieje także możliwość otwierania skrzynek w celu poszukiwania w nich odpowiednich skórek. Portali, które umożliwiają takie rozwiązania pojawiło się ostatnio sporo. Niestety są wśród nich także oszuści, wyłudzający dane osobowe graczy lub kradnący środki z ich konta. Oznacza to, że na wybór dobrej i bezpiecznej opcji, jeśli odpowiada Ci taka droga zmiany ekwipunku, warto poświęcić trochę czasu. Takie strony, jak https://bloodycase.com/pl, gwarantują nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników i ich danych, ale także stosują systemy bezpieczeństwa, chroniące środki przed kradzieżą. Atutem takich portali jest także występowanie codziennych darmowych skrzynek, z których losowo można wydostać przedmioty o naprawdę dużej wartości.

Decydując się na upgrade swojego ekwipunku poprzez otwieranie skrzyń na profilowych stronach, uzyskujesz sporo atutów, a przede wszystkim możesz zaoszczędzić własny czas i otrzymać skórki bez przeprowadzania długich negocjacji z innymi graczami. Dodatkowo strony ze skrzyniami są dostępne w trybie 24/7 i praktycznie z każdego kraju na świecie.

Zarówno strony poświęcone tematyce CS:GO, jak i grupy fanów tej gry w sieciach społecznościowych oraz odnoszący sukcesy gracze organizują czasem tak zwane give-away oraz konkursy, podczas których można wygrać naprawdę dobre skiny. Nie jest to oferta, z której można korzystać na stałe, ale zdecydowanie jest warta naszej uwagi, jeśli szukamy rzeczywiście dobrych skinów, a nie mamy na nie dużej kasy. W celu uzyskania skórek podczas losowania nagród wystarczy spełnić prosty wymóg, na przykład polubić zdjęcie lub zamieścić komentarz, a dalej – spodziewać się przychylności losu.

Jeśli chcesz otrzymać skórkę, ale nie masz zbyt dużo czasu na udział w grze, możesz także kupić skórkę, która Cię interesuje. W tym celu można skorzystać ze specjalnych stron internetowych, świadczących takie usługi.

spot_img

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).
Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki