SIEĆ NERDHEIM:

5 najlepszych graczy CS:GO w Polsce 2022

Przedstawiamy listę pięciu najlepszych graczy CS:GO, którzy w trakcie 2022 roku zaimponowali fanom najbardziej. Niektórzy z nich występowali za granicą w składach drużyn międzynarodowych, inni podjęli decyzję o wyjeździe w trakcie 2021-22 rr., a jeszcze inni przez kilka miesięcy spędzili wiele czasu bez żadnej aktywności na pole. Co ważne, na podium znajdują się dokładnie ci sami sportowcy, co w 2021 roku, aczkolwiek w innej kolejności.

Lata 2021 i 2022 były niezwykłe, ale mimo to na krajowej arenie CS:GO sporo się działo. Duża liczba naszych zawodników CS:GO zaliczyli te lata do bardzo udanych. Wybraliśmy tych graczy, którzy mają najwięcej przyczyn zadowolenia. Zakłady bukmacherskie przez internet na tych zawodników są obecnie bardzo popularne. Poniżej sprawdzimy, jak wygląda lista najlepszych graczy w Counter Strike w Polsce 2022.

Oto TOP 5 polskich zawodowych graczy CS:GO:

  1. Paweł „Dycha” Dycha.
  2. Miłosz „mhL” Knasiak.
  3. Kamil „KEi” Pietkun.
  4. Janusz „Snax” Pogorzelski.
  5. Olek „Hades” Miśkiewicz.

Zanim zaczniemy betowanie CS GO, zalecamy zweryfikować dostępne nagrody i promocje, typy, kursy, i ofertę zakładów na tę dyscyplinę e-sportową w serwisach wiarygodnych bukmacherów. Często operatorzy hazardowi udostępniają typerom bezpłatne profity i promocje dedykowane konkretnym wydarzeniom e-sportowym.

Paweł „Dycha” Dycha

Paweł Dycha o pseudonimie „Dycha” jest jedynym graczem z Polski, który w 2020 r. występował na turnieju CS:GO o najwyższej randze. Polski zawodnik występował w Sprout i zmierzył się z najlepszymi zespołami świata. Żaden inny zawodnik z Polski nie może poszczycić się tak regularnym uczestnictwem w międzynarodowych turniejach.

Miłosz „mhL” Knasiak

Rok 2021 był dla Milosza Knasiaka zdecydowanie szalony. W trakcie sezonu 18-letni gracz przygotowywał się do matury i dlatego miał długą przerwę. Gracz o pseudonimie “mhL” powrócił jednak do rozgrywki w AGO, wyróżniając się tym, że wzięli go do swojego składu drużyny e sportowe CS GO ze światowego topu!

W porównaniu do innych zawodników z Polski Knasiak prezentuje fenomenalne statystyki. Na staty gracza składają się impreza ESL Pro League. Gracz wykręcił rating 1.19, posiadając 1.21 K/D ratio i 1.26 w statystyce impact. Dobra forma gracza poprowadziła go do zespołowych zwycięstw w ESL Mistrzostwach Polski i OGA Counter PIT 5. 

Kamil „KEi” Pietkun

Jeden z najlepszych występów indywidualnych wśród polskich graczy w Counter Strike w 2021 roku. Pietkuna bez żadnych wątpliwości można nazwać najsłynniejszym członkiem ekipy Avez. Choć zespół nie osiągnął jeszcze sporych sukcesów i nie zdołał zwyciężyć w żadnym turnieju wysokiej rangi, to Pietkun rządził na wielu mapach CS:GO. Fani “KEI” mogą obstawiać zakłady CS GO live na tego gracza i jego drużynę w wiarygodnych witrynach bukmacherskich, posiadających licencję Ministra Finansów.

Janusz „Snax” Pogorzelski

W ostatnich kilku latach o Pogorzelskim już wszystko zostało napisane. 27-letni polski gracz CS:GO to jedna z największych legend krajowej oraz światowej areny gry Counter Strike. Od wielu lat utrzymuje się na wysokich pozycjach i wciąż mówimy o nim jak o najlepszym zawodniku w RP. Pogorzelskiego bronią w 2022 r. zarówno osiągnięcia drużynowe, jak i indywidualne.

Olek „Hades” Miśkiewicz

Bez wątpliwości „Hadesa” można nazwać jednym z najlepszych krajowych snajperów w Counter Strike. Udowodnił to grając w zespole Wiśla All in! Games Kraków, gdzie demonstrował bardzo wysoką i równą formę. Jego statystyki 2021 prezentują się dość dobrze, np. współczynnik zabójstw na jedną rundę wynosi 0.75. Zakłady CS GO bet online na tego zawodnika są bardzo popularne wśród Polaków.

Bądź na bieżąco z naszymi recenzjami. Obserwuj Nerdheim w Google News

komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
To pole jest wymagane. Przed jego zaznaczeniem koniecznie zapoznaj się z podlinkowanym dokumentem
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie kometarze
Sebastian „Severan” Kuryło
Sebastian „Severan” Kuryło
Jestem założycielem i pomysłodawcą tego portalu. Uwielbiam gry RPG z serią Dragon Age na czele, lecz nie pogardzę także i klasycznymi grami “bez prądu”. Prowadzę również wortal związany z serią Dragon Age. Uwielbiam czytać kryminały i książki fantasy. Każdą wolną chwilę w swoim życiu poświęcam rodzinie oraz serialom – pochłaniam ich zdecydowanie za dużo, no ale z nałogu tak łatwo wyjść się nie da :).

Ważne! Hazard może uzależniać i nie daje gwarancji na wygraną. Treści zamieszczone w artykułach z tej kategorii mają charakter wyłącznie informacyjny i są skierowane dla osób spoza Polski.

Włącz powiadomienia OK Nie, dzięki